Lawendowy Domek

Zachodnia część Doliny Karpia to niepozorny rejon, w którym znajdziemy mnóstwo pięknej przyrody (m.in. NATURA 2000, rezerwat „Przeciszów”), zabytki, które kryją bogactwo fascynujących historii, a także szeroką ofertę lokalnej bazy noclegowej. I to z powodu tego ostatniego elementu powstała niniejsza realizacja obejmująca projekt i wykonanie serwisu online dla Lawendowego Domku, Klienta z okolic Zatora/Oświęcimia.

Tradycyjnie postawiliśmy na witrynę wizytówkową opartą o łatwy w obsłudze i administracji szablon i CMS od WordPressa. Ponadto, dużym atutem tego rozwiązania jest lekkość i płynność działania oraz kompatybilność i dostęp do dedykowanych wtyczek, które można wykorzystać w przyszłości. Już na pierwszy rzut oka widać, że najprzyjemniejszym komponentem strony www Zator jest szata graficzna, która nie tylko wprawia odbiorcę w dobry nastrój, ale dobrze koresponduje z nazwą obiektu. Aby zachować balans kolorystyczny, dodaliśmy jasne tło, które nadaje witrynie przejrzystości i kontrastu. Natomiast lawendowe motywy wprawiają w stan miłego odprężenia, tak samo jak wiosenna fotografia na stronie głównej.

W menu znajdziemy 6 zakładek przydatnych potencjalnym gościom. Ich uwagę z pewnością zwróci prezentacja apartamentów i pokoi, które zostały opatrzone wyczerpującymi opisami oferowanego wyposażenia oraz wysokiej jakości fotografiami. Z kolei designerskie favikony podkreślają atuty Lawendowego Domku, przemawiając do wyobraźni potencjalnych lokatorów. Zdjęcia obiektu można oglądać w formie pokazu slajdów (+ ręczny Full Screen), zaglądając do modułu galerii.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, standardowo zastosowaliśmy technologię RWD wraz z „pływającym menu” oraz „back to the top buttonem” – bardzo ułatwiają nawigację oraz są kompatybilne z ekranami urządzeń mobilnych. Na szczególną uwagę zasługuje integracja z platformą BedBooking. Dzięki niej, turysta ma do dyspozycji kalendarz rezerwacji online, który łączy m.in. Booking.com, AirBnB i in. portale. Ponadto, strona posiada integrację z FB/Insta, co korzystnie wpływa na zasięgi, pozycjonowanie i budowę wizerunku marki.

Za bezpośrednią komunikację odpowiada integracja witryny z aplikacją Livechat FB Messengerem. Jeśli chodzi o standardowe kanały komunikacji i lokalizacji, dodaliśmy dedykowany noclegom formularz kontaktowy oraz integrację z GoogleMaps plus interaktywne dane teleadresowe.

W efekcie nasz Klient otrzymał profesjonalny i w pełni funkcjonalny serwis www Zator/Oświęcim, który przyciągnie kolejnych gości.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.