KZ Fotowoltaika Zator

Mimo pandemii w Dolinie Karpia powstają kolejne firmy, które odważnie wkraczają na regionalny rynek OZE. Dzięki temu otrzymaliśmy zlecenie na wykonanie realizacji dla KZ Fotowoltaika Zator – nowo powstałego podmiotu, który zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych w promieniu 50 km od Zatora.

Prace objęły przede wszystkim wykonanie strony wizytówkowej oraz oprawę marketingową, która wpłynie korzystnie na rozpoznawalność rodzącej się marki.

Burza mózgów w ekipie Proadax zaowocowała unikalnym pomysłem na witrynę, która jednocześnie wpisuje się w kanony nowoczesnego podejścia do web designu. Innymi słowy – prosto i skutecznie. Homepage wita użytkownika subtelnym wideo w tle oraz przemawiającym do wyobraźni hasłem: „Płać o 90% mniej za prąd”, dzięki czemu potencjalny klient natychmiast klika w zakładkę z ofertą. A tam natknie się na copywriterską robotę, czyli perswazyjny content nafaszerowany językiem korzyści. Podobny majstersztyk czeka na podstronie „o mnie”. Jeśli dodamy do tego stonowaną grafikę i i formularz do bezpłatnej wyceny, możemy być pewni, że za chwilę rozdzwonią się telefony.

Stronę internetową Zator zaprojektowaliśmy w oparciu o standard Responsive Web Design, dzięki czemu użytkownicy smartfonów i tabletów będą mogli skrolować witrynę do woli. Pomocne okażą się także back to the top button oraz „pływające menu”. Wszelkie zapytania ofertowe są kierowane do łatwego w obsłudze formularza kontaktowego. Ponadto, klienci bez trudu znajdą niezbędne dane kontaktowe na każdej zakładce, a w dodatku będą mogli skorzystać z opcji LiveChat FB Messenger.

Oprócz serwisu www, zadbaliśmy także o identyfikację wizualną w postaci projektu eleganckiego logo, które od zarania będzie obecne w świadomości osób z grupy docelowej.

Dodatkowo klienci naszego zleceniodawcy natkną się na ciekawie opracowane banery reklamowe Zator oraz otrzymają gustowne wizytówki i praktyczne teczki z folderem ofertowym. A to z pewnością przełoży się na budowę profesjonalnego wizerunku marki.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.