Ksiegowosc.tax

Strona internetowa biura rachunkowego powinna wzbudzać zaufanie, ponieważ klienci nie powierzą księgowości swojej firmy osobom, wobec których nie są całkowicie przekonani o ich rzetelności.

Wykorzystaliśmy naszą wiedzę na temat UX, by stworzyć witrynę, która już przy pierwszym spojrzeniu jest wiarygodna i budująca poczucie bezpieczeństwa.

Strona www oparta jest o przejrzysty design bazujący na kolorystyce biało-niebieskiej. Położyliśmy duży nacisk na wysokiej jakości zdjęcia uśmiechniętych prawników, by odwiedzający wiedzieli, że mają do czynienia z firmą, która dba o wysoki standard obsługi klienta. Celem witryny jest szybkie zaprezentowanie oferty oraz zachęcenie do kontaktu. W tym celu zainstalowaliśmy wysuwany formularz kontaktowy oraz przycisk pozwalający na bezpośrednie wykonanie połączenia z urządzenia mobilnego.

 

 

Jako, że strona powstała w technologii one-page, wdrożyliśmy system bloga, by zapewnić regularny napływ wartościowych treści, co przełoży się na lepszą pozycję w rankingu wyszukiwarki Google.

Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.