Kotły Płonka

Format wideo na stronie firmy to element mocno zapadający w pamięć konsumentów, a do tego pobudzający wyobraźnię, zachęcający do skorzystania z oferty czy produktu, a także pokazujący nowoczesne podejście danej firmy do klienta.

Mając to na uwadze, staraliśmy się tak stworzyć stronę kotly-płonka.pl, by spełniała wszystkie te istotne wymagania. Zaczęliśmy od napisania scenariusza filmu, prezentującego firmę, jak i produkcję kotłów. Zmontowany przez nas film stał się tłem głównej strony, na której w sposób ikonograficzny przedstawiliśmy przejścia do najważniejszych elementów strony (sprzedaż, montaż, serwis). Kolejny film naszego autorstwa to prezentacja samego kotła, dzięki której potencjalny klient łatwo i szybko zaznajamia się z funkcjonowaniem i obsługą pieca.

Strona internetowa zawiera także szczegółowy cennik kotłów Osiek, części zamiennych, części instalacyjnych oraz koszt dodatkowych usług.

Właścicielowi firmy zależało na stworzeniu także poradnikowej części serwisu, stąd w górnym menu znajdziemy zakładkę z poradami. Na podstronie znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie. Dodatkowo użytkownik może pobrać w formie PDF instrukcje obsługi kotłów produkowanych przez Kotły Płonka.

Referencje

Super firma, rzetelność, uczciwości, solidność, terminowość. Polecam.

Agnieszka Płonka
Miasto: Osiek
Kategoria: Strony internetowe
Branża: Dom i ogród
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.