Strona Przedsiębiorstwa Usług Inwestycyjnych Inwado była dla nas okazją do wdrożenia jednego z bardziej popularnych ostatnio trendów w web designie, jakim jest parallax scrolling.

Technika ta opiera się na złudzeniu paralaksy, sztucznie wywołanym podczas przesuwanie dowolnego obrazu z inną prędkością niż pozostałe, co nadaje takiej stronie pozornej głębi. Z uwagi na wszechobecną konieczność scrollowania stron, jaka wynika z technologii mobilnych, efekt paralaksy (parallax efekt) jest ciekawym motywem i zyskuje dzięki temu coraz więcej zwolenników.

W górnej części strony, centralną jej część wypełnił dynamiczny slider z prezentacją najnowszej inwestycji Spółki Inwado. W pięciu, efektywnych odsłonach użytkownik może zapoznać się z osiedlem, jego architekturą, sąsiedztwem i lokalizacją.

Stronę zaprojektowaliśmy tak, aby posiadała w pełni przyjazny interfejs, co oznacza, że jest łatwa w nawigacji i wszystko, czego szukają użytkownicy jest bez problemu dostępne.

 

Z uwagi na zakres działalności firmy, jej dotychczasowe realizacje i rozwój oferty, zaproponowaliśmy moduł aktualności – z możliwością zarządzania newsami w serwisie, ich planowaniem, dodawaniem lub usuwaniem oraz moduł portfolio – z responsywną galerią i lightbox’em z pokazem slajdów oraz galerią miniaturek.

Referencje

Współpraca z Agencją „PROADAX” była w pełni profesjonalna. Stały kontakt, uwzględnianie wymagań zleceniodawcy oraz terminowość to zalety Agencji.

 

Ryszard Adamik

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.