Introcar

Czasem zdarza się, że otrzymujemy takie zlecenia, które wymagają postawienia kropki nad „i”. Tak było w przypadku strony internetowej dla firmy introcar.pl z miasta Suchań na Pomorzu Zachodnim, zajmującej się usługami transportowymi.

W tej realizacji klient zażyczył sobie, aby ekipa naszych grafików wykonała naprawdę dobre infografiki, które w ciekawy, prosty i przejrzysty sposób przekazywałyby ważne treści na temat składania i realizacji zamówień oraz podkreślałyby najważniejsze atuty firmy.

Tworzenie stron Suchań to bardzo specyficzne zajęcie, które wymaga przemyślanych rozwiązań i takiego rozplanowania contentu i grafik, aby odwiedzający je użytkownik mógł w szybki i łatwy sposób poznać firmę, zorientować się w jej ofercie oraz sprawdzić ceny, a także nawiązać kontakt np. w celu umówienia spotkania. I tutaj pierwsze skrzypce odgrywają graficy/webdesignerzy, których zadaniem jest opracowanie infografik oraz takie zakodowanie strony, by osoba przeglądająca serwis stwierdziła: „pasuje mi ta oferta, właśnie tego szukałem”.

W realizacji zastosowaliśmy ruchome infografiki Suchań, które wyróżniają się na tle strony za sprawą użytych barw, tj. niebieskiego i pomarańczowego. Z jednej strony jasno pokazują, czego dotyczy dany kafelek, a z drugiej sygnalizują, że warto tam zajrzeć – niejako wzywają do działania – coś w rodzaju „call to action”.

Natomiast dodane ikonki to proste symbole komunikujące, czego można się spodziewać po kliknięciu w nie. Słowem minimalizm i prostota w każdym calu. Tylko takie rozwiązania gwarantują piekielną skuteczność w dzisiejszym świecie przeładowania informacyjnego. Ponadto, dzięki wspomnianym zabiegom znacząco poprawił się UX i UI – tutaj na szczególną uwagę zasługuje sekcja „o nas”, która jest przykładem tego, jak powinno się tworzyć przyjemną w odbiorze i ciekawą grafikę. Naszym zdaniem zleceniodawca w najbliższym czasie zyska grono nowych klientów, a jego obroty wzrosną.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.