Igom – pracownia twórczej edukacji

„Człowiek uczy się całe życie”. To powiedzenie zawiera sporo prawdy, ponieważ wykonując realizację dla firmy IGOM Pracownia Twórczej Edukacji z Dąbrowy Górniczej ulepszyliśmy wiele naszych marketingowych kompetencji.

Jednak najważniejszą misją było dostarczenie prostych i skutecznych rozwiązań z zakresu e-commerce, które idealnie wpisałyby się nie tylko w aktualne trendy, ale przede wszystkim byłyby dopasowane do bieżących potrzeb klienta.

Profil działalności zleceniodawcy opiera się na produkcji art. edukacyjnych i zaopatrzeniu w nie placówek oświatowych. O ile z produkcją radzi sobie całkiem nieźle, o tyle w przypadku e-handlu potrzebował naszej pomocy. Dlatego ekipa Proadax podjęła się wdrożenia nowoczesnego systemu sprzedaży online, który zoptymalizował proces zakupowy.

Do bólu uproszczony homepage i wyrazisty katalog produktów – wspólnie uznaliśmy, że klient nie może błądzić po zakamarkach e-sklepu, tylko szybko zaopatrzyć się w potrzebne materiały edukacyjne dla swojej placówki. Sklep wyposażyliśmy w silnik WooCommerce ze stajni WordPressa, który urzeka prostotą działania i intuicyjnością obsługi, a w dodatku jest wtyczką typu open source, więc nie wymaga bajońskich sum.

Oczywiście, nie zapomnieliśmy o integracji. Wykonany e-sklep Dąbrowa Górnicza podłączyliśmy do systemu kurierskiego firmy InPost, dzięki czemu proces wysyłkowy jest skrócony do minimum – klient na etapie zamówienia wybiera paczkomat lub dostawę do domu. Sprzedający w międzyczasie otrzymuje etykiety gotowe do druku i naklejenia.

Kolejnym udogodnieniem jest integracja z wFirma. Dzięki uproszczeniu księgowania, żadna wpłata ani faktura nie zniknie, bo wszystko rejestrowane zapisuje się w systemie na bieżąco.

Każdy sklep wymaga przemyślanej interakcji z klientami. Dlatego wdrożyliśmy profesjonalny e-mail marketing, który pozwala na: zbudowanie bazy klientów, promowanie produktów, działania PR oraz umożliwia prowadzenie analiz marketingowych. A to z kolei przekłada się na optymalizację sprzedaży i wzrost zysków.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.