Hormann Kraton

Strona internetowa zrealizowana dla krakowskiej firmy KRATON zajmującej się montażem produktów Hormann cechuje się czytelnym układem oraz łatwą nawigacją.

Dzięki zastosowaniu powyższych środków Użytkownicy otrzymali możliwość prostego i nie pochłaniającego wiele czasu zapoznania się z prezentacją usług  firmy, co w przypadku tego rodzaju biznesu ma kluczowe znaczenie dla efektywnego prosperowania marki.

Minimalistyczny design został przez nas wzbogacony o kilka istotnych elementów, które sprawiają, że strona wyróżnia się nowoczesną formą, sprawiającą, że prezentowany przekaz reklamowy jest odbierany jako bardziej atrakcyjny. Dynamiczny slajder na stronie głównej dodaje jej nowoczesności, z kolei zamieszczone galerie zdjęć umożliwiają Użytkownikom obejrzenie przykładowych projektów zrealizowanych przez firmę.

 

Postawienie na responsywność pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony na urządzeniach mobilnych.

Referencje

Firma rzetelna, podejście do klienta bardzo profesjonalne. Przygotowując projekty zarówno logo jak i różnych prospektów reklamowych wykazała się kreatywnością i dużym zaangażowaniem.

Marcin Kruszecki

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.