Heimat Language School

Nowi klienci to nowe wyzwania, a wraz z nimi coraz ciekawsze projekty, które mamy przyjemność realizować.

Niniejsza realizacja strony internetowej Zator powstała na zamówienie właścicielki szkoły językowej – Heimat School – w której młodzi adepci szlifują swój angielski i/lub niemiecki. To bardzo kreatywna placówka edukacyjna, która nie tylko wspiera rozwój uczniów, ale także postanowiła zadbać o wizerunek w Internecie. Jak w tym przypadku pomógł zespół Proadax?

Oczywiście z wykorzystaniem całej swojej wiedzy i umiejętności, czego owocem jest nowoczesna strona wizytówkowa Zator oparta o wszechstronny i elastyczny system zarządzania treścią WordPress. Oznacza to łatwą obsługę i administrację witryną oraz możliwość implementacji mnóstwa szablonów i wtyczek. Strona główna zachęca kontrastowymi kolorami oraz oryginalną szatą graficzną. Content został ułożony ergonomicznie, czyli zgodnie z dobrymi wzorami UI/UX. Rzeczą oczywistą było dostosowanie witryny do standardu RWD, który pozwala na prawidłowe działanie na każdym ekranie i urządzeniu mobilnym, co bardzo docenią uczniowie, nierozstający się na co dzień ze swoimi smartfonami. W celu poprawy intuicyjności i komfortu użytkowania dodaliśmy też „back to the top button” i „pływające menu”. Z kolei aktywacja integracji LiveChat FB Messenger zapewni znacznie szybszą komunikację oraz zwiększy liczbę zapytań o kursy językowe.

Tworzenie stron www Zator to także interesujący content, dlatego zadbaliśmy o podzielenie witryny na sekcje, które przyciągają wzrok fotografiami i dedykowanymi favikonami prezentującymi korzyści wynikające z wyboru Heimat School. Osoby zainteresowane ofertą szkoły docenią moduł z opiniami absolwentów,  (integracja z opiniami Facebook). W efekcie szkoła buduje wizerunek solidnej marki – godnej zaufania. Ponadto, na stronie umieściliśmy funkcjonalne integracje z social media (FB/Insta/YouTube), dzięki czemu placówka będzie miała możliwość lepszej komunikacji z obecnymi i przyszłymi uczniami oraz szansę na rozwój społeczności skupionej wokół własnej marki edukacyjnej.

Warto dodać, że w realizacji znalazły się też moduły bloga i galerii zdjęć (FullScreen, Slideshare). To potencjał, który można spożytkować przez dodanie atrakcyjnych treści i fotografii, co poprawi parametry SEO oraz wpłynie na wyższą pozycję z wyszukiwarkach. Nowo powstały serwis internetowy zawiera zakładkę kontaktową z integracją z GoogleMaps oraz łatwym w obsłudze formularzem zapytań. Mamy nadzieję, że dzięki wykonanej realizacji, Heimat School z przyciągnie nowych, żądnych wiedzy uczniów.

Referencje

Zwracamy się z ogromną wdzięcznością do całego zespoły firmy Proadax.pl za ich wewnętrzny spokój, gdy nasze koncepcje rozbiegały się, za doprowadzenie projektu do końca i urzeczywistnienie wszystkich naszych koncepcji, odnośnie strony internetowej, logo firmy oraz wizytówek.
Każdy przedsiębiorca wie, jak ważny jest dla niego wizerunek, zbudowanego przez niego w trudach, przedsiębiorstwa.☺️☺️
Serdecznie polecamy współpracę z agencją interaktywną Proadax.pl, dzięki której nasza szkoła trafiła do social media i może nadal się rozwijać. ☺
Heimat Language School

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.