Gringo Bandito Polska

Gringo Bandito Polska to nowoczesna strona internetowa z zaimplementowanym modułem WooCommerce sprawiającym, że pełni ona jednocześnie rolę sklepu internetowego.

Strona wyposażona została w liczne elementy interaktywne, dzięki którym użytkownicy pozostają na witrynie dłużej i chętnie odwiedzają kolejne podstrony. Do obniżenia współczynnika Bounce Rate przyczyniły się m.in.:

 • slider,
 • interaktywne bannery przedstawiające trzy najpopularniejsze produkty,
 • okienko pop-up zachęcające do zapisu do newslettera,
 • animowany widget wyświetlający opinie o produktach.

Zainstalowaliśmy certyfikat SSL, aby zabezpieczyć transakcje realizowane przez Dotpay oraz chronić przetwarzane dane osobowe użytkowników.

W obliczu rosnącego udziału odbiorców mobilnych w branży e-commerce, zadbaliśmy o pełną kompatybilność sklepu na urządzeniach przenośnych. Zakupy mogą być dokonywane na smartfonach i tabletach, a odwiedzający mają dostęp do tych samych funkcjonalności, co osoby korzystające z komputerów stacjonarnych.

Referencje

Polecam agencję interaktywną Proadax jako najlepszego wykonawcę rozwiązań dla e-commerce. Wygoda i niezawodność sklepu internetowego – na to możecie liczyć, korzystając z usług Pana Adama!

 

Gringo Bandito

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.