Gomarco

Jakiś czas temu zgłosiła się do nas spółka Dream Project z Warszawy, która zajmuje się dystrybucją ekskluzywnych materaców (i nie tylko) hiszpańskiej marki Gomarco.

W tym przypadku opracowaliśmy nowoczesną stronę internetową, która w oryginalny sposób prezentuje produkty hiszpańskiego producenta.

Tworzenie stron www Warszawa dla marek premium to wielkie wyróżnienie oraz bardzo wymagająca praca, ponieważ każdy detal wymaga specjalnego podejścia. I z tym zamierzeniem przystąpiliśmy do realizacji. Owocem jest serwis internetowy będący w pewnym sensie hiszpańskim odpowiednikiem, ale dostosowanym do charakteru i wymagań polskiego rynku i klientów. Stronę główną pokrywa dwuczęściowy slajder, który zawiera dedykowaną grafikę produktową oraz materiał wideo prezentujący hiszpańską fabrykę i zaplecze technologiczne. Przewijając witrynę, użytkownik zobaczy szczegółowe informacje o marce oraz slajdery z bestsellerami, galerię produktów oraz najnowsze zajawki wpisów blogowych. Zarówno homepage, jak i cały serwis internetowy stanowią spójną całość, utrzymaną w stonowanej kolorystyce dopasowanej do charakteru marki. W kolejnych zakładkach witryny www Warszawa znajdują się kolekcje produktowe, tj. materace, łóżka, poduszki i niezbędne akcesoria, które zostały opatrzone oryginalnymi materiałami graficznymi dostarczonymi przez producenta oraz prezentacja zastosowanych technologii.

CMS serwisu bazuje na silniku WordPress, co przekłada się na płynne działanie, łatwość konfiguracji i duże możliwości dobrania aktualnych wtyczek oraz łatwy w obsłudze panel administracyjny. Z kolei klient doceni dedykowany szablon, intuicyjną nawigację i uporządkowanie contentu. Co więcej, witrynę zaprojektowaliśmy z wykorzystaniem zasad UI/UX, jak również technologii RWD, co ułatwia wyświetlanie na ekranach urządzeń mobilnych. Z kolei „pływające menu”, wyszukiwarka produktów oraz „back to the top button” znacznie ułatwiają poruszanie się po serwisie. Witryna posiada też integracje social mediaFacebook, Instagram, Twitter, YouTube – co pozwala budować zasięgi, nawiązać komunikację z klientami oraz zadbać o wizerunek marki zgodny ze strategią marketingową. Ponadto, serwis zawiera zakładkę poświęconą salonom sprzedaży – dzięki wdrożonej integracji z GoogleMaps klienci mogą szybko i łatwo wyszukać salon sprzedaży na terenie Polski. Dodatkowo umieściliśmy funkcjonalny formularz kontaktowy.

W ramach tej realizacji tworzymy też profesjonalne treści blogowe Warszawa oraz prowadzimy kanał social media (FB i IG), dzięki czemu kreujemy pozytywne relacje między marką a konsumentami. A to z kolei owocuje lepszą pozycją w wyszukiwarkach i nie tylko.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.