Gesty i Słowa

Praca nad stroną Gesty i słowa to była prawdziwa podróż w czasie. Mieliśmy okazję przenieść się o wiele lat wstecz i odkryć w sobie dziecięcą naturę.

To był chyba pierwszy raz, kiedy szczerze żałowaliśmy, że tak szybko oddaliśmy gotowy projekt dla naszej Klientki. Chciałoby się spędzić więcej czasu w tak wesołej scenerii!

Założenie było następujące: stworzyć stronę w pastelowych kolorach, która odzwierciedla troskę o prawidłowy rozwój dziecka. Zaczęliśmy więc od zaprojektowania logo firmy, które od razu przypadło do gustu naszej Klientce. Poszliśmy za ciosem i przygotowaliśmy szablon graficzny bazujący na tych samych kolorach i wykorzystujący unikalny design imitujący efekt rozmazanych pasteli. Jak widać, tutaj również słusznie zinterpretowaliśmy wytyczne, bo layout został zaakceptowany bez zastrzeżeń.

Od strony technicznej mamy tu do czynienia z sekcją nagłówka, która zmienia swoją wielkość w miarę przewijania ekranu. Pozwala to na wyeksponowanie treści, którą w danym momencie jest zainteresowany odwiedzający. Grafiki przedstawiające ofertę wzbogaciliśmy o animację CSS, która wyróżnia je spośród pozostałych obrazków.

 

Klientka otrzymała także spersonalizowany panel administracyjny, z poziomu którego może zarządzać aktualnościami i galerią zdjęć. Sami kodowaliśmy layout, więc dołożyliśmy wszelkich starań, by strona działała poprawnie na urządzeniach mobilnych o różnych wymiarach ekranu.

Referencje

Prace nad stroną internetową oraz wizualną identyfikacją marki przebiegły sprawnie i terminowo, wszystkie problemy sprawnie udało się rozwiązać. Pełen profesjonalizm, pan Adam potrafił doradzić, wytłumaczyć oraz cierpliwie odpowiadał na moje pytania 🙂 Cały zespół spełnił moje ogromne oczekiwania, więc serdecznie polecam Agencję Interaktywną Proadax! Na pewno będę kontynuowała współpracę z tą firmą 🙂

 

Stefania Wróblewska

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.