GBX ELEKTRONIK

Nowoczesna i przejrzysta strona internetowa może w dużym stopniu przyczynić się do pozyskania ważnych klientów czy partnerów biznesowych.

Mając na uwadze ten fakt, przemyska spółka GBX Elektronik zajmująca się produkcją przemiałów i regranulatów z tworzyw sztucznych oraz akcesoriów telefonicznych, poprosiła nas o wykonanie strony www Kęty.

Opracowana witryna to klasyczny przykład minimalistycznego designu, który budzi pozytywne skojarzenia oraz umożliwia szybkie poznanie oferty producenta. W tej realizacji szata graficzna to jasny i przyjemny dla oczu layout skontrastowany czernią i wyróżniającymi się elementami interaktywnymi. Homepage przedstawia dwa główne działy ofertowe opatrzone grafikami i animacjami. Następnie, skrolując niżej, pojawia się krótka informacja o przedmiocie działalności spółki, a dalej widnieją slajdery z grupami produktowymi. Na końcu znajduje się stopka z interaktywnymi danymi kontaktowymi, co jest szczególnie przydatne dla użytkowników urządzeń mobilnych. Zdjęcia obecne na stronie korzystają z modułu galerii, więc klikając w nie można uzyskać pełnoekranowy podgląd czy pokaz slajdów.

Witrynę oparliśmy na sprawdzonym szablonie WordPress, który idealnie sprawdza się w tego typu realizacjach, ponieważ jest intuicyjny w obsłudze oraz posiada możliwość dalszej rozbudowy. Strona spełnia standard RWD, więc będzie prawidłowo wyświetlana na telefonach i tabletach. Za poprawny UX oraz przyjazną i szybką nawigację odpowiadają m.in. scroll top oraz pływające menu. Podobnie jak inne strony internetowe Kęty realizowane przez nasza agencję, także i w tej znajduje się szereg integracji, których celem jest poprawa komfortu użytkowania. Mowa przede wszystkim o integracji z social media FB i Twitter. Dzięki nim spółka będzie mogła lepiej reagować na potrzeby klientów oraz rozwijać swoją grupę targetową. W przypadku integracji Google Maps, każdy użytkownik łatwo zlokalizuje zakład produkcyjny firmy oraz wyznaczy trasę dojazdu przy użyciu nawigacji.

W efekcie strona dostarczy najważniejszych informacji potencjalnym klientom, a spółka będzie mogła lepiej wykorzystać swój potencjał za sprawą obecności w Internecie.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.