Fundacja Przywołaj Uśmiech

Usłyszałeś gdzieś, że WordPress to ograniczony system, a strony na nim zbudowane zawsze wyglądają podobnie? Przywołaj Uśmiech raz na zawsze obala ten mit.

Ten rozbudowany serwis, który zaskakuje bogactwem szczegółów, został przygotowany właśnie w oparciu o silnik WordPress.

Menu z tematycznymi ikonami, panel nawigacji z efektownie wystającym logotypem, przyciski Call-to-Action z efektem parallax, moduły multimedialne prezentujące galerie foto i video, czyste boxy z ofertą firmy – to wystarczający dowód na to, że w WordPressie drzemie ogromna siła. Wystarczy tylko postarać się o oryginalny pomysł i poświęcić odpowiednio dużo czasu na projekt strony.

Każda zakładka strony została starannie przemyślana. Tam, gdzie się dało, zastosowaliśmy nowoczesne formy prezentowania zdjęć i tekstu wzbogacone animacjami. Dzięki temu każda podstrona ma swój charakterystyczny design, który jest jednocześnie spójny z identyfikacją całej strony. Nawet strona kontaktowa, która zawiera interaktywny wycinek Google Maps i formularz pozwalający na wysłanie wiadomości, została dostosowana pod kątem kolorystycznym.

Wniosek jest tylko jeden. WordPress pozwala na tworzenie dużych serwisów, którymi można zarządzać z poziomu wygodnego panelu administracyjnego. To doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy chcą mieć stałą kontrolę nad swoją stroną www.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.