Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz to wymagający rodzaj fotografii z racji ograniczeń wynikających z miejsca pracy.

Wykonanie wyraźnych, ładnych zdjęć wymaga prawidłowego rozstawienia oświetlenia oraz dostosowania natężenia światła do panujących warunków. Konieczne jest również użycie obiektywów ultraszerokokątnych, które pozwolą objąć całe pomieszczenie na jednym zdjęciu.

Pierwszą branżą, w której pomoże fotografia wnętrz oferowana przez agencję interaktywną Proadax, jest branża nieruchomości. Biura zajmujące się sprzedażą mieszkań i domów dobrze wiedzą, że rynek jest dziś bardzo konkurencyjny. Chcąc w krótkim czasie znaleźć kupca, konieczne jest zaprezentowanie nieruchomości od najlepszej strony. Jakościowe zdjęcia często stają się kartą przetargową, która decyduje o tym, jakie ogłoszenia przyciągają uwagę, a jakie nie.

Restauracje i lokale gastronomiczne to kolejna kategoria, gdzie fotografia wnętrz okaże się pomocna. Większość turystów szukając czegoś do jedzenia w obcym mieście, szuka informacji na temat pobliskich miejsc w internecie. Nie znają opinii na temat konkretnych restauracji, więc decyzję o tym, którą odwiedzą, podejmują na podstawie pierwszego wrażenia. Ważne, by na stronie www umieścić klimatyczne zdjęcia pokazujące wnętrze lokalu w jak najlepszym świetle. Pozostałe firmy mogą wykorzystać tzw. spacery on-line i interaktywne panoramy.

 

 

Hotele, pensjonaty, domki letniskowe – następny przykład, gdzie fotografia wnętrz staje się po prostu niezbędna. Jaki gość zdecyduje się na rezerwację noclegu, jeśli nie może zobaczyć na zdjęciach, jak wygląda standard w danym obiekcie? Warto umówić się z naszym fotografem na sesję, gdzie pokoje będą wysprzątane i udekorowane świeżymi kwiatami.

Kategoria: Fotografia
Branża: Usługi
Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.