Fotografia produktowa

To, w jaki sposób przedstawiasz swoje produkty, bezpośrednio decyduje o tym, ile zarabiasz. Dbając o profesjonalną prezentację towaru, zapewniasz sobie znacznie większą liczbę klientów.

Fotografia produktowa naprawdę działa i potwierdza to przykład wszystkich firm, które odniosły duży sukces. Spróbuj znaleźć choć jeden znany sklep internetowy, który nie posiada ładnych, jakościowych zdjęć. Nie uda ci się – rozpoznawalne marki doskonale wiedzą, jak kluczowa jest doskonała prezentacja wizualna.

Fotografia produktowa znajduje zastosowanie przede wszystkim w sklepach online. Jak powinno wyglądać dobre zdjęcie produktu? Musi być wykonane w dużej rozdzielczości, by klient widział nawet drobne detale, przy odpowiednim naświetleniu z naturalnym cieniem tworzącym głębię. Taki efekt można osiągnąć wyłącznie przez zastosowanie profesjonalnych lustrzanek, a także studyjnych lamp błyskowych. W ten sposób tworzymy zdjęcia produktów, które później obrabiamy w programie graficznym, by podkreślić kolory czy skorygować niedoskonałości.

 

Ten rodzaj fotografii jest również istotny podczas tworzenia ulotek i katalogów reklamowych. Jeśli chcesz budować profesjonalny wizerunek swojej firmy, dobre zdjęcia produktów to pierwsze, o co powinieneś zadbać. Plus jest taki, że załatwisz to szybko i sprawnie. Oferujemy ekspresową realizację w pilnych przypadkach. Nie musisz nawet dostarczać produktów osobiście – możesz je wysłać drogą pocztową.

 

Kategoria: Fotografia
Branża: Usługi
Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.