Drachma Fundacja

Jak wiadomo już przeszło 50% użytkowników Internetu przegląda strony na mobilach. Pamiętaliśmy o tym, tworząc stronę drachma.org.pl.

Nawigacja i struktura witryny zbudowana jest tak, by łatwo było dotrzeć do każdego jej zakątka z urządzeń mobilnych. Stąd tuż pod głównym slajderem ze zdjęciem umieściliśmy 7 modułów prezentujących różne kategorie projektów prowadzonych przez Fundację Drachma. Układ i zastosowana kolorystyka, nawiązująca do odcieni tęczy, ma dodatkowe znaczenie dla klienta – precyzyjnie wpisuje się w ideę i kierunki działań fundacji. Na głównej stronie znalazły się także ważne dla klienta aktualności oraz logotypy jego partnerów.

Pomimo, że tworząc stronę przyświecała nam idea prostoty, serwis wzbogacony jest w dużą ilość galerii, przypisanych do konkretnego projektu realizowanego przez Fundację. Dodatkową funkcjonalnością, jaką wprowadziliśmy do struktury strony jest terminarz z prostą, ale dopasowaną na potrzeby Fundacji wyszukiwarką. Dzięki kolorowym podświetleniom w kalendarzu użytkownik bez problemu dostrzega zaplanowane wydarzenia Fundacji, a po najechaniu i otwarciu okna pop-upu otrzymuje dodatkowe  informacje.

W związku z prężnym działaniem Fundacji w mediach socialowych, dodaliśmy na stronie wtyczki do  takich portali jak Facebook, Instagram i YouTube.

Referencje

Świetnie zrobiona strona pod względem graficznym. Bardzo czytelna i odpowiadająca naszym działaniom 😀 Dziękujemy.

Biuro Drachma

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.