Domy Oświęcim

Tworząc stronę internetową dla dewelopera w mieście Oświęcim, zdawaliśmy sobie sprawę, iż jest ona na wagę złota, ponieważ to dzięki niej klienci mogą znaleźć wymarzone miejsce dla swojej rodziny.

Projektując serwis zaczęliśmy od identyfikacji wizualnej a mianowicie od stworzenia loga, nawiązującego graficznie do typu działalności. Kolejnym krokiem był projekt wizytówek i ulotek, które posłużą naszemu klientowi jako doskonałe narzędzie promocji.

Na stronie głównej zamieściliśmy wideo w tle, które przyciąga uwagę potencjalnego klienta. Dzięki niemu może on zobaczyć realne realizacje dewelopera. Pozwala nam na to również zakładka „Wykonane Inwestycje”, gdzie obejrzymy wszystkie wybudowane domy.

W zakładce „Oferta” ukazaliśmy system dostępności domów, wraz z ich opisem. Podstrona z kontaktem jest bardzo istotna, zadbaliśmy o to, aby w czytelny i prosty sposób umożliwić bezproblemowy kontakt. Oprócz danych kontaktowych posiada przejrzysty formularz kontaktowy oraz mapkę dojazdu.  Do szybkiego kontaktu zintegrowaliśmy również live chata połączonego z Facebookiem.

 

Witryna została stworzona w technologii RWD, dzięki której idealnie wyświetla się na wszystkich urządzeniach zarówno stacjonarnych jak również mobilnych.

Referencje

Współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Efekt końcowy w postaci naszej nowej strony internetowej – idealny. Nie było żadnych problemów z kontaktem, a wszystkie nasze wątpliwości były na bieżąco wyjaśniane. Jakość usług bez zarzutów. Oby jak najczęściej była możliwość takiej współpracy jak w tym wypadku. Bardzo dziękujemy!

Agnieszka Scąber

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.