Domki Sauny

Zazwyczaj klienci lubią wracać z nowymi zleceniami, których celem jest pełne skorzystanie z możliwości, jakie daje współczesny Internet, a właściwie e-commerce.

Podobnie było w przypadku spółki A&M Rzepa i Wspólnicy z Przeciszowa, która kiedyś zleciła nam wykonanie strony internetowej domkisauny.pl wraz z projektem logo oraz sesją foto i spotem wideo. Natomiast obecnie zdecydowała się na przekształcenie już istniejącej witryny w prawdziwy sklep online Przeciszów, który w swoim asortymencie posiada produkty z drewna, tj. domki, sauny, balie, baseny czy jacuzzi. Dzięki temu, klienci będą mogli wybrać, skonfigurować i kupić wybrany produkt w zaciszu własnego domu, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

W ramach tej realizacji dodanie sklepu internetowego było możliwe dzięki zastosowaniu klasycznego combo, czyli WordPress + WooCommerce. Takie połączenie technologii zapewnia doskonałą kompatybilność i mnóstwo możliwości konfiguracji oraz dodawania wtyczek i aktualizacji bezpieczeństwa.

Głównym atutem zaprojektowanego sklepu online jest przejrzystość oraz łatwość dokonania zakupu wraz z personalizacją produktu. Na uwagę zasługuje możliwość szybkich zakupów bez klikania w podstronę produktu oraz równie szybka edycja koszyka. Ponadto, katalog produktów posiada opcję sortowania wg ceny, nowości lub najpopularniejszych produktów. Można też skorzystać z dynamicznej wyszukiwarki, która działa w oparciu o technologię AJAX, dzięki której po wpisaniu pierwszych liter nazwy, wyświetlają się pasujące produkty wraz z miniaturką, nazwą i ceną.

odstrony produktowe posiadają niezbędne funkcjonalności w postaci modułu galerii z opcją pełnego ekranuprzybliżenia oraz udostępnienia w social media (FB, Twitter, Pinterest) czy pobrania zdjęcia. Do tego przygotowaliśmy i dodaliśmy opisy (krótkie i długie) oraz specyfikacje produktowe, co dostarczy klientom niezbędnej wiedzy oraz wskaże na korzyści danego przedmiotu. Ułatwieniem w zakupach jest też slajder prezentujący podobne produkty.

Proces transakcyjny przebiega szybko za sprawą intuicyjnych i przejrzystych formularzy. Opracowany e-sklep Przeciszów daje możliwość dokonania zakupów zarówno zarejestrowanym użytkownikom, jak i gościom, bez zakładania konta. Klient może skorzystać z kodów rabatowych, które wpisze w odpowiednim formularzu. Opcje płatności obejmują szybkie przelewy online dzięki integracji z Tpay, jak również tradycyjny przelew bankowy czy płatność przy odbiorze. Z kolei wybór sposobu wysyłki zawiera odbiór osobisty lub dostawę kurierem.

Istniejący serwis rozszerzyliśmy też o moduł bloga, który korzystnie wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarce oraz wizerunek firmy jako branżowego eksperta. Ponadto, dodaliśmy zakładkę z opiniami Google, które budują reputację i popularność sklepu oraz jego wiarygodność. Nie zabrakło też integracji z social media (FB, Insta) – to dobry sposób na lepsze pozycjonowanie, jak również rozwój społeczności klientów, z którymi można nawiązać długofalowe relacje.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.