Deskowe Love

Deskowe Love to przykład wizytówki firmowej, w której ilość zbędnych funkcjonalności ogranicza się do minimum. Przekaz ma być prosty i jasny, a uwagi użytkownika nie powinno nic rozpraszać.

Aby jednak nie tworzyć kolejnej strony, jak miliony innych w internecie, zdecydowaliśmy się zrealizować zlecenie na swój charakterystyczny sposób. Zachowaliśmy oczywiście minimalizm i czystość, o którą prosił Klient, jednak zaprezentowaliśmy jego ofertę w sposób znacznie bardziej nowoczesny i wytworny. Jest więc slider, nie brakuje galerii z szybko ładującymi się zdjęciami, a także firmowego bloga. Podsumowując, strona została wyposażona w podstawowy zestaw narzędzi, które zwiększają jej atrakcyjność techniczną oraz wizualną.

 

 

Jako, że obecnie handel opiera się na rozmowie, wyróżniliśmy numer kontaktowy i adres e-mail, aby żaden odwiedzający nie przeoczył tych danych. Warto dodać, że sprzedaż w firmie Deskowe Love zwiększają aukcje wystawiane na Allegro. Oczywiście musieliśmy dopilnować, by Klient reprezentował tam swoją firmę z wykorzystaniem przejrzystego i uroczego szablonu.

Referencje

Firma Proadax wykonała dla mnie stronę internetową w sposób szybki, profesjonalny i zgodnie z ustaleniami.
Pan Adam cechuje się dużą wyrozumiałością dla klienta, elastycznością i poczuciem estetyki co sprawia że współpraca przebiegła bezproblemowo.
Pozdrawiam i serdecznie polecam
www.deskowelove.pl

 

Józef Machniak

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.