Decortessa

Praca nad realizacją serwisu dla firmy florystycznej Decortessa wymagała od nas wyczucia estetyki panującej w tej branży, jak również postawienia na minimalistyczny design oraz czytelny układ treści znajdujących się na stronie. Z radością podjęliśmy się tego jakże przyjemnego wyzwania!

Zatroszczyliśmy się również o to, aby wszyscy zainteresowani Klienci mieli możliwość zapoznania się z prezentacją usług firmy z podziałem na poszczególne kategorie tematyczne. Dużą rolę odgrywają duże, estetyczne zdjęcia, które podkreślają wyjątkowy charakter branży, jak również oddziaływując na wyobraźnię odbiorców skutecznie zachęcają do nawiązania współpracy z firmą.

Poprzez odpowiednio dobraną kolorystykę strony, czytelny układ menu oraz zamieszczony formularz kontaktowy  zapewniliśmy wszystkim Użytkownikom komfortowy pobyt na stronie, który z pewnością zaowocuje lepszym dotarciem z ofertą firmy do zainteresowanych osób.

Strona jest responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

Miasto: Brzeźnica
Kategoria: Strony internetowe
Branża: Dom i ogród
Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.