DDK Investments

Dolina Karpia wraz z miastem Zator to obszar bardzo szybkiego rozwoju gospodarczego, za którym podąża budownictwo mieszkaniowe. Nie ulega wątpliwości, ze bliskość dwóch wielkich aglomeracji – krakowskiej i śląsko-zagłębiowskiej – sprzyja boomowi budowlanemu.

Co więcej, Proadax tworzy strony www Zator dla deweloperów, więc niniejszą realizację wykonaliśmy dla firmy deweloperskiej DDK Investments Sp. z o.o. z Krakowa. Zainteresowanie nowymi mieszkaniami jest duże, więc funkcjonalna witryna to „must have” całego przedsięwzięcia.

W ramach realizacji zaprojektowaliśmy nową stronę, która opiera się na szablonie wizytówkowym zawierającym rozbudowany content, wzbogacony o wizualizacje. Zakup własnego M to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka, który obfituje w wiele emocji. Dlatego wspólnie ze zleceniodawcą postanowiliśmy opracować stronę, która w swym założeniu będzie przejrzysta, intuicyjna w obsłudze i przyjemna w odbiorze, wyróżniając się wysokimi walorami UI/UX. Tak też się stało. Jasne tło i estetyczny design witryny zachęca do przeglądania kolejnych zakładek, w których można poznać standard wykończenia, parametry techniczne oraz plany i dziennik nowo budowanych apartamentów. Uzupełniające prace copywriterskie podniosły jakość i atrakcyjność treści dzięki zastosowaniu języka korzyści.

Stronę www Zator wykonano w nowoczesnej technologii RWD, co zapewnia optymalne wyświetlanie na ekranach urządzeń mobilnych. Szybką i łatwą w obsłudze nawigację umożliwia zastosowanie „pływającego menu”, które podąża za użytkownikiem. Własne lokum to także lokalizacja – w dedykowanej zakładce dodano integrację z GoogleMaps, dzięki czemu znalezienie inwestycji na mapie Zatora i wyznaczenie trasy jest dziecinne proste.

Implementacja modułu do bezpośredniej komunikacji w ramach Livechat FB Messenger pozwala potencjalnym nabywcom na błyskawiczne zadawanie pytań deweloperowi. Z kolei zakładka „kontakt” zawiera łatwy w obsłudze i funkcjonalny formularz kontaktowy, zabezpieczony kodem CAPTCHA.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.