Danvost

Stworzenie dobrego sklepu internetowego nie jest łatwe. Z jednej strony pojawia się problem szybkiego działania serwisu w obliczu tysięcy produktów, a z drugiej potrzeba zaprezentowania użytkownikowi oferty w atrakcyjny, ciekawy sposób.

Pracując z firmą Danvost spróbowaliśmy znaleźć złoty środek i stworzyć platformę w pełni zaspokajającą potrzeby współczesnego odbiorcy.

Realizacja nie była prosta, ponieważ do przygotowania był kompletny system od zera. Dzięki organizacji pracy i podziale obowiązków między osoby, które najlepiej znają się na konkretnych czynnościach, udało nam się jednak sprawnie poradzić z uruchomieniem sklepu. W chwili, gdy graficy dopieszczali ostatnie detale identyfikacji wizualnej, programiści mieli już gotowy szkielet sklepu oparty na systemie PrestaShop i rozbudowane drzewo kategorii, które później znacznie ułatwiło proces dodawania produktów i zarządzania nimi.

Jako, że dzisiaj e-sklepy powstają w szybkim tempie, doradziliśmy Klientowi pewne rozwiązania, które pomogą mu być zawsze o krok przed konkurencją. Tym sposobem przeprowadziliśmy integrację z kanałami społecznościowymi oraz serwisem Allegro, by nie ograniczać się wyłącznie do jednej platformy sprzedażowej. Dzięki temu klienci docierają do sklepu z różnych źródeł i zaczynają pamiętać markę Danvost.

W celu wyróżnienia oferty spośród innych dystrybutorów sprzętu Makita, zainstalowaliśmy dynamiczny slider oraz nowoczesne bannery prezentujące na stronie głównej najważniejsze informacje o firmie i ofercie.

 

W samym opisie produktów istnieje możliwość osadzania video oraz wystawiania opinii po zakończonej transakcji, które pozwalają przekonać przyszłych klientów do zakupów. Skonfigurowaliśmy także newsletter, przy użyciu którego Klient może budować bazę e-mailową i korzystać z niej przy organizacji promocji. Taka technika pozwala na szybkie zwiększenie obrotów w krótkim czasie.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.