Czysta Firma

Mówi się, że porządek w domu czy firmie to także porządek w głowie i na odwrót. Coś w tym jest skoro popyt na usługi kompleksowego czyszczenia powierzchni rośnie z każdym rokiem. Niuanse tej ciekawej i potrzebnej branży mogliśmy poznać, dzięki uprzejmości Czystej Firmy z Andrychowa, która powierzyła nam wykonanie strony internetowej. Jak było tym razem?

Dla Czystej Firmy opracowaliśmy funkcjonalną witrynę wizytówkową, której zadaniem jest w prosty i przyjemny sposób zachęcić użytkownika do zapoznania się z ofertą oraz ułatwić mu podjęcie decyzji o skorzystaniu z usług. Żywa kolorystyka użyta w projekcie oraz grafiki z motywami związanymi z branżą sprzątającą i neutralne tło współgrają ze sobą, tworząc spójny wizerunek, a do tego wpływają na percepcję, pobudzając użytkownika do odkrywania kolejnych sekcji strony. Na stronie głównej znajduje się tematyczna grafika promująca główny przedmiot działalności wraz z zachętą do sprawdzenia oferty. Natomiast po przewinięciu, pojawiają się nieregularnej wielkości kafelki prezentujące pełen wachlarz usług. W dalszych sekcjach przestawione są atuty firmy jak doświadczenie czy slajder z opiniami klientów. Nie brak też przycisku „Call To Action”, który zachęca do złożenia zapytania o ofertę. Na końcu dodaliśmy  zajawki wpisów blogowych, które powinny zainteresować potencjalnych klientów. W głównych zakładkach znajdują się cenne informacje jak np. o firmie, usługi czy moduł bloga (pozytywny wpływ na SEO) oraz zakładka poświęcona rekomendacjom klientów – te zaś pochodzą z recenzji Google.

 

Przechodząc do części technicznej, tworzenie stron www Andrychów to przede wszystkim oparcie na popularnym silniku zarządzania treścią, tj. WordPress, który wyróżnia się ergonomią, mnogością konfiguracji i przyjaznym panelem administracyjnym. Witrynę wykonaliśmy w standardzie Responsive Web Design, dzięki czemu posiadacze urządzeń mobilnych będą zadowoleni z automatycznego dostosowania się contentu do parametrów ekranu. A to przekłada się na komfort użytkowania. W klasycznej wersji witryny Andrychów nie brak też „pływającego menu” oraz „back to the top buttona”, co zdecydowanie ułatwia nawigację. Serwis zawiera też przydatne integracje z social media, tj. Facebook i Instagram, co nie tylko wpływa najlepsze pozycjonowanie w wyszukiwarkach, ale także pozwala na lepszą komunikację oraz budowę społeczność klientów i sympatyków marki. Z kolei wdrożenie modułu LiveChat Facebook Messenger to skuteczny sposób na kontakt w czasie rzeczywistym oraz zwiększenie liczby zapytań. Tradycyjnie w zakładce kontaktowej umieściliśmy łatwy w obsłudze formularz kontaktowy, a wszystkie dane kontaktowe (e-mail, telefon, adres) są interaktywne.

Referencje

Polecam firmę Proadax. Stworzyli przejrzystą i nowoczesną stronę dla mojej firmy. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów. Jeszcze raz POLECAM!

Karol Stokłosa

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.