Cremogen Music

Pierwsza myśl związana z wykonaniem strony internetowej Cremogenmusic? Nie było łatwo. Ale jako, że lubimy wyzwania, nie mogliśmy odmówić podjęcia się tej realizacji.

Zacznijmy od początku. A jest nim animowany slajder z video przygotowanym specjalnie na potrzeby naszego Klienta. Zastosowanie podkładu muzycznego i efektu parallax tworzy niesamowity nastrój, jakim nie pochwali się żadna inna strona. Jednak to nie koniec ekskluzywnych funkcjonalności. Zaprogramowaliśmy bowiem moduł eventów wraz z mapą prezentującą przebieg trasy zespołu. Przy tak zaawansowanej technologii galeria video i galeria zdjęć wydają się zaledwie skromnym dodatkiem.

Jest to strona typu one page, czyli nowoczesny projekt który przyjemnie się ogląda wyłącznie przy pomocy scrollowania myszą. Ach, no i nie zapominajmy ze to twór międzynarodowy. Stronę można więc oglądać w 6 różnych językach.

 

Patrząc z perspektywy czasu na witrynę Cremogenmusic możemy chyba przyznać, że coś niecoś nas łączy z muzykami. Tak jak oni tworzą sztukę przez muzykę, tak my kreujemy prawdziwe dzieła przy pomocy kreatywnego podejścia do naszej pracy i wiedzy informatycznej.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.