Cordia Kalwaria

Strona cordiakalwaria.pl to minimalizm w czystej postaci. Duży slajder z pięknymi, przyciągającymi uwagę użytkownika zdjęciami, białe tło, duże marginesy i odstępy pomiędzy kafelkami prezentującymi ofertę firmy to atrybuty nowoczesnej strony internetowej.

Brak zbędnych dodatkowych ozdobników jeszcze bardziej podkreśla charakter strony www Kalwaria. Dzięki temu przekaz jest czysty, klarowny i zrozumiały dla użytkownika. Tak naprawdę skupia się on na meritum strony, jakim jest wyszczególnienie oferowanych produktów.  Czytelna, intuicyjna i przyjazna użytkownikowi nawigacja jeszcze mocniej zachęca do eksplorowania. A jest w czym szukać i wybierać. Pomocne w tym przypadku są katalogi produktów w formie PDF, do których dotarcie z głównego menu jest bardzo proste.

Całość strony uzupełnia rozbudowana galeria zdjęć inspiracji oraz oferowanych rodzajów i kolorystyki frontów kuchennych – co w przypadku podejmowania decyzji zakupowej przez potencjalnego klienta – jest bardzo istotne i pomocne.

 

 

By dopełnić definicji nowoczesnej strony nie mogło się obyć bez podpięcia formularza newslettera. Dzięki temu właściciele firmy będą mogli na bieżąco informować swoich klientów o nowościach.  Strona internetowa Kalwaria została przygotowana również z myślą o klientach spoza granic Polski, stąd tłumaczenie strony na język angielski.

Referencje

Profesjonalne podejście do klienta.
Oryginalne projekty i bardzo miała obsługa.
Współpraca z firmą Proadax to czysta przyjemność.
Szczerze polecam!

Cordia Kalwaria

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.