Complex

Oświęcim to wyjątkowe miejsce na mapie realizacji Proadax, ponieważ dla firm z tamtego terenu wykonaliśmy kilka ciekawych projektów.

Tym razem naszym partnerem biznesowym okazała się Firma Handlowo Usługowa „Complex” z branży spawalniczej, która zwróciła się do nas z prośbą o budowę nowego serwisu internetowego, sklepu online oraz opracowanie profesjonalnego wizerunku w Sieci. Co więcej, firma posiada nowoczesną i okazałą siedzibę, która aż prosiła się o filmowanie dronem czy montaż spotu reklamowego.

Z racji tego, że nasz klient działa w wymagającej branży, zastosowaliśmy zaawansowane technologie z zakresu programowania i web designu, by strona internetowa Oświęcim wyróżniała się wyjątkową płynnością i szybkością działania. Ponadto, jej głównym atutem jest logiczne, a zarazem intuicyjne uporządkowanie contentu oraz wysoka przejrzystość i kompozycja kolorystyczna. Dzięki temu serwis posiada wysokie walory estetyczne i funkcjonalne, które doceni każdy użytkownik. Warto dodać, że opracowana witryna wzorowo oddaje ideę zasad dobrego UI/UX. Co ciekawe, wdrożyliśmy integrację z Google Maps oraz łatwy w obsłudze formularz kontaktowy.

Sklep internetowy Oświęcim to bardzo przemyślany serwis, który dzięki dodaniu intuicyjnego katalogu kategorii i zakładek sellingowych (np. promocje, nowości) umożliwia błyskawiczne odnalezienie żądanego produktu. Duża w tym zasługa takich technologii jak wyszukiwanie dynamiczne AJAX, szybkie filtrowanie „real time” czy kategoryzacja z użyciem ikon. Całość została wykonana w przyjaznym standardzie RWD (ang. Responsive Web Design), więc przeglądanie oferty będzie dostępne nie tylko na PC, ale na każdym urządzeniu mobilnym. Natomiast szybszą nawigację zapewniają „back to the top button” i „pływające” menu.

Wykonaliśmy też prace marketingowo-reklamowe, które polegały m.in. na: stworzeniu logo Oświęcim, przeprowadzeniu sesji foto, filmowaniu obiektu dronem oraz montażu efektownego spotu reklamowego. Oprócz tego przygotowaliśmy materiały reklamowe.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.