CMC Food

Pobliski Andrychów to ważne miejsce na polskiej mapie FMCG, ponieważ to właśnie tam mieści się nasz klient – CMC Food – hurtownia produktów spożywczych importowanych z krajów basenu Morza Śródziemnego i Bałtyckiego.

Nadmorski klimat i składniki do smacznych potraw to świetny przepis na to, by wykonać wyśmienitą realizację. Tym sposobem ekipa Proadax stworzyła nową stronę internetową Andrychów, wzbogaconą o katalog produktów i wiele innych.

Za prostotą i minimalistycznym stylem kryje się kilka praktycznych detali, które gwarantują komfortową nawigację oraz łatwość wyszukiwania potrzebnych produktów. Białe tło i wyraźnie kontrastujące moduły strony www Andrychów to założenie mające na celu zapewnić przejrzystość i lepszą percepcję zawartości witryny. Co ciekawe, serwis bazuje na kompaktowym szablonie wizytówkowym, a na stronie głównej wyróżnia się 3-slajdowa karuzela ofertowa zawierająca grafiki o stonowanych barwach. Pozostałe karuzele dodano w celu wyróżnienia polecanych produktów i partnerów handlowych naszego klienta.

Na uwagę zasługuje też katalog produktów, który jest bardzo prosty w obsłudze za sprawą uporządkowanych grup produktowych i estetycznych grafik. Za szybkie i skuteczne znajdowanie oliwek czy sosów odpowiada specjalna wyszukiwarka wykonana w technologii AJAX, pozwalająca na tzw. szukanie „real-time”.

Oczywiście nie zabrakło rozwiązań wpływających na wysoki UI/UX. Chodzi o „pływające menu”, praktyczny „back to the top button” czy zastosowanie standardu Responsive Web Design, który umożliwia wygodne wyświetlanie witryny Andrychów na urządzeniach mobilnych. Z kolei zagraniczni kontrahenci docenią moduł wielojęzyczności (polski/angielski) – wystarczy jedno kliknięcie do zmiany wersji językowej.

Oprócz tego, w sekcji kontaktowej wdrożono przydatną integrację z Google Maps oraz dodano łatwy w obsłudze formularz kontaktowy. Takie udogodnienia z pewnością wpłyną na wysoki komfort przeglądania strony, poprawią wizerunek firmy oraz zwiększą zainteresowanie ofertą.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.