Choinkizdani

Kiedy zbliżają się święta, ekipa Proadax otrzymuje coraz więcej zleceń wpisujących się w sezonowe trendy. Tak było i tym razem – zgłosił się do nas właściciel lokalnej firmy FHU Pawełek, której domeną jest głównie import jodły kaukaskiej z Danii oraz hodowla karpia.

Sprawę postawił jasno: potrzebna jest prosta strona internetowa Zator, która pomoże zaistnieć jego biznesowi w sieci, a dzięki temu zachęci hurtowników i zwykłych ludzi do zakupu pięknych choinek i karpi.

Stara zasada handlu mówi, że klient kupuje oczami, więc naszą przygodę w krainie choinek rozpoczęliśmy od przeprowadzenia profesjonalnej sesji fotograficznej, by następnie przejść do nakręcenia ciekawych materiałów video. Konsekwencją tych zabiegów są pomysłowe ujęcia i najlepsze kadry, które można podziwiać, skrolując stronę internetową choinkizdani.pl. Wspomniane sesje posłużyły nam do wykonania dedykowanej oprawy graficznej, a w efekcie witryna zyskała niepowtarzalny, świąteczny klimat.

Strona wizytówkowa Zator, którą mieliśmy przyjemność stworzyć jest genialna w swojej prostocie, a zarazem pełna wartościowych treści za sprawą bogatej części poradnikowej. Dzięki pracom copywriterskim wzbogaciliśmy ją o inspirujący content, dlatego potencjalny klient zdobędzie mnóstwo przydatnej wiedzy przy zakupie choinki. A wszystko to okraszone językiem korzyści, który przemawia do wyobraźni klientów. Poradnik to blog, który wpływa korzystnie na widoczność w Google. Ponadto brak nachalnej reklamy oraz ultraszybka nawigacja po stronie powoduje, że zarówno wielki hurtownik, jak i klient detaliczny bez problemu zapoznają się z ofertą, obejrzą galerię choinek oraz zobaczą, jak wygląda logistyka drzewek świątecznych.

W realizacji nie mogło zbraknąć interakcji, więc wdrożyliśmy integrację z Chat Messengerem – błyskawiczna komunikacja z opcją złożenia zamówienia to „must have” w dobie e-commerce. Dodatkowo zaopatrzyliśmy naszego zleceniodawcę w wizytówki Zator, których prosta treść zapadnie w pamięć klientom choinek i karpi.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.