Choinki Alwernia

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas, ale także gorący okres dla każdej agencji interaktywnej, bo to właśnie wtedy firmy chcą jak najlepiej wykorzystać swoje 5 minut, by poprawić wyniki nadrabiając zaległości sprzedażowe.

Ale są i takie, które koncentrują się tylko na Świętach. Jedną z nich jest firma choinkowa z Alwerni, zajmująca się importem i sprzedażą jodeł kaukaskich z Danii oraz świerków i akcesoriów. W związku z tym przyjęliśmy zlecenie budowy sprzedażowego serwisu internetowego choinkialwernia.pl.

Bazą serwisu jest prosta i przejrzysta strona wizytówka Alwernia, która nie jest przeładowana, posiada jasne tło, a co ważne zawiera tylko najważniejsze dla klienta sekcje. Założyliśmy, że użytkownik nie może godzinami kluczyć po zakładkach, lecz chce szybko znaleźć piękne drzewko, po czym wybrać odmianę, zaznaczyć preferowany rozmiar, by w końcu złożyć zamówienie. Dzięki temu strona internetowa Alwernia działa błyskawicznie, a to z kolei przekłada się na dobre doświadczenia użytkowników (UX). Oczywiście wszystko w standardzie RWD (kompatybilność z ekranami urządzeń mobilnych).

Projekt graficzny Alwernia oraz wykonanie sesji foto i video pozwoliło na stworzenie przyjemnej oprawy serwisu, która obfituje w zachwycające zdjęcia i filmy pokazujące codzienną pracę i prezentując przy tym piękno oferowanych choinek. Ponadto oprawa graficzna nadaje stronie nutę tajemniczości oraz swego rodzaju ekskluzywności, która ma na celu podkreślić wysoką jakość asortymentu, a przez to zachęcić klientów do zakupu.

W serwisie wdrożyliśmy moduł wielojęzyczności, który pozwoli na realizację zakupów przez obcokrajowców nie znających polskiego, co będzie dla nich dużym ułatwieniem, a firma zyska ich uznanie i status przyjaznej klientom.

Obecnie social media królują w komunikacji międzyludzkiej, dlatego wykonaliśmy integrację serwisu z FB – fanpage posłuży do pielęgnowania relacji oraz pozyskania nowych klientów. Wisienką na torcie było wykonanie wyjątkowych wizytówek w jakości premium.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.