Centrum Promyczek

Nasi klienci profesjonalnie wspierają terapią noworodki i dzieci, a my wsparliśmy ich tworząc przejrzystą i użytkową stronę centrum-promyczek.pl, poszerzając tym samym grupę nowoczesnych stron www Andrychów.

W przygotowaniu strony istotne było odpowiednie wyeksponowanie oferty Centrum, stąd nasza decyzja na pogrupowanie jej w tematyczne boksy. Dzięki temu każdy odwiedzający serwis, bez problemu dotrze do interesujących go treści.

Bogata w galerię zdjęć strona przybliża zarówno samą kadrę placówki, jak i jej wnętrza, podkreślając nowoczesność i specjalistyczny sprzęt. Dodatkowym atutem dla użytkownika jest wyciągniecie do zakładki górnego menu cennika oferty Centrum Promyczek, a także podstrony z fachowymi artykułami.

Nie obyło się także bez formularza kontaktowego, który jest bardzo istotny  dla osoby, która chciałaby skorzystać z pomocy Centrum oraz Google Maps dokładnie wskazującej jej lokalizację. Na koniec zintegrowaliśmy serwis z firmowym profilem Facebookowym  placówki.

 

 

Zgodnie z obowiązującymi standardami, strona jest responsywna, co  pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony również na urządzeniach mobilnych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.