Centrum Kwiatowe Milena

Natura może iść w parze z technologią. Sprawdziliśmy to osobiście, pracując nad stroną internetową Centrum Kwiatowego Milena. Połączyliśmy rodzinny biznes stworzony z miłości do roślin z nowoczesnymi metodami promocji w internecie.

Na pierwszym planie widzimy z profesjonalnymi zdjęciami roślin i ogrodu. To jednak tylko tło, bo główną rolę odgrywają napisy na zielonym tle, do których dołączone zostały animacje płynnego pojawiania się oraz powiększania i zmniejszania. Można powiedzieć, że pokaz slajdów żyje własnym życiem, zupełnie jak rośliny, które znajdują się w ofercie firmy.

Ważnym elementem strony jest rozbudowana galeria zdjęć obejmująca w chwili obecnej kilkaset zdjęć. Mimo takiej liczby fotografii, wprowadziliśmy rozwiązania optymalizacyjne, dzięki którym miniatury ładują się w ułamku sekundy, przez co odwiedzający automatycznie otrzymuje podgląd wszystkich produktów. Galeria podzielona jest na kategorie, do których można dotrzeć z poziomu menu lub animowanej sekcji na stronie głównej.

Do informowania użytkowników o promocjach wykorzystaliśmy moduł aktualności, co jest o tyle wygodne, że Klient może sam dodawać nowe komunikaty bez konieczności czekania na naszą pomoc.

 

W stopce umieściliśmy dane kontaktowe z estetycznymi ikonami, a także zaimplementowaliśmy interaktywną mapę Google. Odwiedzający może wybrać, czy skontaktować się z firmą za pośrednictwem własnej poczty e-mail, czy formularza dostępnego w zakładce „Kontakt”.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.