Nasza kolejna realizacja jest typową stroną one page, która dzięki swojej prostej i czytelnej formie, szybko pozwala użytkownikowi zapoznać  się z ofertą firmy CashUp.

Biorąc po uwagę najnowsze trendy w tworzeniu stron internetowych, zdecydowaliśmy się na użycie ikon w layoucie strony. Oparte na rozpoznawalnych kształtach i symbolach w przejrzysty sposób komunikują treści zawarte w opisach witryny.

Aby odnalezienie się w poszczególnych sekcjach strony przy scrollowaniu w dół było zrozumiałe, zastosowaliśmy różną kolorystykę tła. Barwy nawiązują bezpośrednio do kolorów logo firmy, co daje efekt spójności. Nie zapomnieliśmy także o contencie – sformatowaliśmy treści tak, by były one poprawne pod kątem technicznym ze względu na kluczową rolę w dobrej widoczności strony w wyszukiwarce Google (optymalizacja słów kluczowych, SEO).

Projektując zakładkę „kontakt”, zrezygnowaliśmy z typowego przejścia na podstronę na rzecz pop-upu wzbogaconego o formularz kontaktu.

Strona internetowa została przygotowana w wersji RWD. Dzięki zastosowaniu technologii responsywnej, strona wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.