Cargonova

Podstawową zasadą podczas tworzenia strony internetowej jest zbudowanie jej nie tylko w zgodzie z aktualnymi trendami, ale przede wszystkim dostosowanie jej funkcjonalności do oczekiwań Użytkowników.

Realizacja projektu dla Cargo Nova, polskiej firmy zajmującej się transportem chemii płynnej stanowiła wyzwanie, któremu – mamy nadzieję – udało nam się sprostać.

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie serwisu, który będzie dostosowany do oczekiwań Użytkowników. Postawienie na responsywny design pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony na urządzeniach mobilnych.

Jasny, czytelny układ menu, nowoczesny oraz dynamiczny layout, a także atrakcyjna szata graficzna to w naszym mniemaniu podstawowe elementy pozwalające Użytkownikom wyszukać interesujące ich informacje dotyczące działalności firmy.

W związku z tym, że nasz Klient jest związany z branżą transportową, nie mogliśmy nie wyeksponować tego faktu już z poziomu strony głównej, na której zamieściliśmy video w tle, które dodaje serwisowi pożądanej dynamiki.

 

Dodatkowym zadaniem postawionym przed nami w trakcie realizacji projektu było stworzenie dostępności strony w różnych językach. Rozbudowany moduł wielojęzyczności umożliwia Użytkownikom zapoznanie się z ofertą firmy w wielu językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz włoskim. Jednocześnie nadal pozostawia możliwość rozbudowy o kolejne języki.

Miasto: Bieruń
Kategoria: Strony internetowe
Branża: Motoryzacja
Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.