Butikloft

Bez wątpienia atutem sklepów online jest o wiele szerszy asortyment niż sklepów tradycyjnych. Poza tym należą do nowoczesnych rozwiązań, które oprócz produktów oferują czas, jaki klient zaoszczędzi nie wychodząc z domu.

Tworząc stronę sklepu Butik Loft staraliśmy się zoptymalizować jego funkcjonalność pod kątem użytkownika, dlatego nie tworzyliśmy systemów sprzedażowych, jak to jest w przypadku wielu witryn e-commerce, ale dodaliśmy moduł sprzedaży produktów do WordPressa. To obecnie jedna z najpopularniejszych technologii stosowanych w sprzedaży przez internet i, aby zautomatyzować cały proces, zintegrowaliśmy ją z płatnościami online.

Na życzenie Klientki, stronę połączyliśmy również z serwisem aukcyjnym Allegro. Możliwość wystawiania produktów dodanych w sklepie jako aukcji i jednoczesne tworzenie zamówienia w sklepie zwiększa ruch na stronie i docelowo sprzedaż. Zakupy można robić także z poziomu smartfona i tabletu – strona sklepu została bowiem całkowicie dostosowana do urządzeń mobilnych.

 

Chcąc skutecznie zaprezentować produkty i zwrócić uwagę użytkowników, zaimplementowaliśmy szybki podgląd oferty oraz animowany slajder, na którym w atrakcyjny sposób są prezentowane zdjęcia z możliwością efektywnych przejść między jednym a drugim.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.