Big Day Event

Klasyczna strona internetowa one page pozwala użytkownikowi szybko odnaleźć się w ofercie firmy, a to za sprawą swojej przejrzystej i prostej formie.

Co więcej, świetnie się ona sprawdza na urządzeniach mobilnych, co w obecnych czasach jest niesłychanie ważne. Z tego też względu właścicielom bigdayevent.pl zaproponowaliśmy takie właśnie rozwiązanie przy tworzeniu strony firmowej.

Wykorzystując zdjęcia z eventów organizowanych przez firmę, stworzyliśmy bannerowy kolaż, który w pełni oddaje charakterystykę branży już przy pierwszym zetknięciu się z witryną. Menu nawigacyjne pozwala na intuicyjne poruszanie się po stronie podzielonej na kilka sekcji. Zastosowanie przez nas ikonografii w poszczególnych segmentach nadało bardziej nowoczesny charakter. Oferta firmy dodatkowo została wzbogacona poprzez galerię wybranych wydarzeń zorganizowanych przez naszego klienta. Nie zabrakło także formularza kontaktowego, dzięki któremu użytkownik będzie mógł w prosty sposób zadać pytania dotyczące organizacji imprezy.

 

 

W związku z planami firmy na rozszerzenie działalności wśród obcojęzycznych klientów, serwis przygotowaliśmy także w wersji angielskiej.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.