BHP Pofit

BHP Profit to rozbudowany sklep internetowy oparty o system PrestaShop, z którego korzystamy ze względu na jego bezawaryjność i wydajność.

Potrafimy tworzyć sklepy składające się z asortymentu liczącego kilka tysięcy produktów, które mimo tak ogromnej bazy danych ładują się płynnie.

Sklep został zaprojektowany w myśl zasady: „Mniej znaczy więcej”. Chodzi oczywiście o najnowszy nurt w projektowaniu stron i grafik, zakładający wykorzystywanie białych przestrzeni akcentowanych prostymi ikonami w kontrastowym kolorze oraz wysokiej jakości zdjęciami. Baza produktów została podzielona na kilkadziesiąt podkategorii, zapewniając dobrą indeksację sklepu w wyszukiwarce Google oraz ułatwiając klientom szybkie znalezienie pożądanego produktu.

Na stronie głównej, oprócz sekcji wyświetlających najnowsze i najbardziej popularne towary, zainstalowaliśmy aż osiem przycisków Call-to-Action, które mają na celu wyróżnienie produktów, na sprzedaży których najbardziej zależy właścicielowi sklepu. Na każdej podstronie, tuż pod menu znajduje się trzykolumnowa sekcja z animowanymi ikonami informująca o darmowej dostawie, możliwości zwrotu towaru i gwarancji jakości. To bardzo ważne, bo wzbudza zaufanie odwiedzającego i zwiększa szanse przekonania go do zakupu.

 

Sklep jest zintegrowany z systemem umożliwiającym dokonanie ekspresowej płatności z większości banków, a także kart kredytowych czy serwisu PayPal. Administrator sklepu ma dostęp do panelu umożliwiającego zarządzanie zamówieniami, dzięki czemu obsługa klienta odbywa się ekspresowo i bez żadnych nieporozumień.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.