Beskidus – spot reklamowy

Jak skutecznie zwiększyć atrakcyjność marki?

Najlepiej poprzez jej promocję – na przykład dzięki zastosowaniu profesjonalnego narzędzia jakim są usługi wideomarketingu Zator. Dobrym przykładem jest wykonanie spotu wideo. W tej realizacji przygotowaliśmy materiał filmowy dla znanej spółki Beskidus z Zembrzyc, która już od wielu lat specjalizuje się w transporcie międzynarodowym, serwisie i kontroli technicznej pojazdów oraz sprzedaży paliw. Szeroki zakres usług oraz renomowana marka to nie tylko duże pole do działania, ale także wyzwanie marketingowe wymagające wiedzy i doświadczenia.

Jak zainteresować widza, aby ten obejrzał firmowy spot wideo Zator, a ponadto chciał dzielić się nim ze znajomymi w social mediach?

W pierwszej kolejności należy odpowiedzieć na jego potrzeby, ukazując treści najważniejsze, które wzbudzają podziw i emocje, a następnie przejść do detali, które muszą być równie interesujące, a często zaskakujące. Bo tylko tak można wzbudzić zainteresowanie, i co ważne, zaangażowanie widza. Spot wideo przygotowany dla marki Beskidus spełnia te założenia i w naturalny sposób przyciąga nowych klientów. W końcu materiał filmowy to najsilniej oddziałujące narzędzie w szeroko rozumianym marketingu.

Jeśli posiadasz biznes, który chciałbyś wypromować w Internecie przy użyciu profesjonalnych technik, zobacz TUTAJ.

Miasto: Wadowice
Kategoria: Wideo
Branża: Motoryzacja
Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.