Auschwitz rondleiding

Niniejsza realizacja okazała się nie lada wyzwaniem, ponieważ zarówno specyfika rynku, jak i delikatna tematyka wymagały od ekipy Proadax solidnego researchu i dogłębnego przemyślenia tematu.

Otóż, firma Ontdek Polen z siedzibą w Holandii, zajmująca się organizacją wycieczek do Polski, zleciła nam do wykonania landing page, który w sposób wyważony i efektywny zachęcałby tamtejszego turystę do odwiedzenia Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Uznaliśmy, że potencjalny klient, klikając w reklamę powinien przenieść się na majestatyczny landing page Holandia z białym layoutem, gdzie u samej góry ujrzy stonowaną, czarno-białą fotografię, przedstawiającą bramę obozową. Tak też uczyniliśmy. Natomiast nieco niżej umieściliśmy duży, czerwony formularz z torami w tle i okrągły znacznik z ceną wycieczki. Takie rozwiązanie zachęca użytkownika do lepszego poznania oferty, a tym samym powiększa bazę klientów firmy.

Przewijając LP, klient znajdzie kolejne czarno-białe fotografie z charakterystycznymi miejscami martyrologii oraz ich wyczerpujące, rozwijane po kliknięciu, opisy w języku niderlandzkim.

Kluczowe symbole oraz nagłówki oznaczyliśmy kolorem czerwonym, by były dobrze widoczne i wskazywały przydatne informacje, np. o dostępnych udogodnieniach czy terminarzu najbliższych wycieczek. W dalszej części LP dodaliśmy notkę o innych atrakcjach turystycznych Małopolski, a tuż pod nimi wkomponowaliśmy galerię zdjęć z poprzednich wyjazdów oraz recenzje zadowolonych klientów.

Na końcu użytkownik może skorzystać z przejrzystego formularza kontaktowego. Co ważne, w tej realizacji odeszliśmy od nachalnych przycisków CTA (call-to-action), na korzyść praktycznych informacji i delikatnej perswazji ze strony www Holandia.

Miasto: Oświęcim
Kategoria: Strony internetowe
Branża: Podróże
Atuty: Landing Page
Zobacz online
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.