Architom

Najpiękniejszą rzeczą w każdym biznesie to ten magiczny moment, kiedy klient wraca, ponieważ jest zadowolony z wykonanej usługi i chciałby kontynuować współpracę.

Identycznie było w przypadku biura projektowego Architom z Tomic k. Wadowic, dla którego kilka lat wcześniej wykonaliśmy stronę internetową, a ostatnio jego właściciel zwrócił się do nas z serdeczną prośbą odświeżenia witryny.

Tworzenie stron www Tomice to nasza pasja, więc tym razem postanowiliśmy wdrożyć ideę minimalizmu, bowiem idealnie pasowała do tej realizacji i gustu zleceniodawcy. Rdzeniem dla liftingu była strona wizytówkowa bazująca na 6 funkcjonalnych zakładek, które świetnie porządkują content. Zastosowanie białego layoutu było rzeczą oczywistą, biorąc pod uwagę profil działalności firmy. W efekcie witryna stała się nadzwyczaj przejrzysta i czytelna. Top strony głównej to slider zawierający wizualizacje ze zrealizowanych inwestycji.

Odnawianą stronę wykonaliśmy w technologii RWD (ang. Responsive Web Design), co zapewniło jej należyte wyświetlanie na dowolnym urządzeniu mobilnym. Responsywność witryny docenią osoby, które pracują na smartfonach i tabletach, ponieważ jednym pociągnięciem palca mogą konsumować najważniejszy content bez wnikania w szczegóły. Przewijając stronę użytkownik natknie się na „zajawki” z zakładek, poczynając od krótkiego info nt. firmy, przez wybrane realziacje i opinie, po dane kontaktowe. Słowem szybko i konkretnie z zachowaniem standardów UI/UX.

Co więcej, dodaliśmy też praktyczny „back to the top button”, który za pomocą jednego kliknięcia przenosi użytkownika na górę strony. Designerskie logo umieszczone na górnym pasku menu dobrze współgra z pozostałymi elementami, a w dodatku jest elegancką wizytówką firmy.

Zakładka kontaktowa została wyposażona w integrację z Google Maps, dzięki czemu potencjalny inwestor szybko zlokalizuje siedzibę biura projektowego. Natomiast sekcja z Opiniami Google dostarczy klientowi informacji o tym, jak wygooglowanego wykonawcę oceniają inni.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.