Apart Service – Lookalo

Ostatnio zagościliśmy w magicznymi Krakowie – dawnej stolicy Polski oraz sercu krajowej turystyki, gdzie historyczne i kulturowe dziedzictwo przeplata się ze środowiskiem outsourcingu i startupów.

To właśnie stąd otrzymaliśmy zlecenie, by wykonać serwis internetowy lookalo.pl. Nasz klient, firma Apart Service, zajmuje się innowacyjną obsługą najmu mieszkań, apartamentów, hoteli czy willi. Główne wytyczne to ładny design i dobra wyszukiwarka.

Każdy serwis internetowy, którego rdzeniem jest baza danych, musi wyróżniać się przejrzystością, szybkim działaniem oraz intuicyjną nawigacją. Tak też zrobiliśmy w lookalo.pl – ustawiając biały, neutralny layout, przyjemną grafikę w tle oraz duże i czytelne pola wyszukiwarki obiektów noclegowych. Kluczową zaletą bazy/katalogu jest podział na kategorie, dzięki czemu szukanie noclegu nie będzie problemem. Z kolei rozbudowany system filtracji obiektów (technologia AJAX) pozwala od razu podejrzeć i kliknąć w interesujący obiekt bez odświeżania strony.

 

Na uwagę zasługuje też interaktywna mapa miejsc noclegowych, która agreguje pojedyncze obiekty w grupy, jeśli te znajdują się w danej miejscowości czy dzielnicy. To dobry sposób na sprawdzenie, gdzie można zatrzymać się większą grupą np. w delegacji, podczas wyjazdu integracyjnego lub wycieczki. Ponadto, wykonaliśmy też prace webwriterskie Kraków, których efektem jest ciekawy i zachęcający do działania content.

W zakresie UI/UX dla wykonanej strony internetowej Kraków, oprócz zaprojektowania przyjaznej wyszukiwarki, dodaliśmy „pływające menu” oraz wdrożyliśmy standard Responsive Web Design, który umożliwi przewijanie serwisu nie tylko w wersji na komputery, ale również na urządzeniach mobilnych. W celu ułatwienia kontaktu potencjalnych gości z operatorem, dołączyliśmy integrację z LiveChat FB Messenger oraz opracowaliśmy prosty w obsłudze formularz kontaktowy. Z kolei integracja z Google Maps pomaga dotrzeć do biura firmy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.