AN-KOM Systemy odgromowe

Niniejsza realizacja serwisu internetowego dla firmy AN-KOM z Inwałdu k. Andrychowa, która zajmuje się produkcją i sprzedażą systemów odgromowych, to nie tylko zaawansowany projekt, ale prawdziwy majstersztyk.

Klient zlecił nam wykonanie modernizacji dotychczasowej strony internetowej Inwałd, jednak zmiany były na tyle gruntowne, że w zasadzie zbudowaliśmy nowy serwis. Kilkaset godzin prac, zaangażowanie 6 osób z zespołu Proadax oraz wspaniała współpraca ze zleceniodawcą zaowocowały naprawdę wyjątkowym dziełem.

Trzonem dedykowanego serwisu było opracowanie katalogu produktów, który zawiera opisy i specyfikacje – karty techniczne produktów. Te z kolei można wygenerować do formatu PDF dzięki wbudowanemu generatorowi plików PDF. Co więcej, dodaliśmy praktyczną opcję szybkiego podglądu poszczególnych kart produktów. Serwis wyposażyliśmy w przydatny schowek kart technicznych z unikalną opcją zbiorczego pobrania. Natomiast odkrywanie produktów stało się dziecinnie proste za sprawą zaawansowanej wyszukiwarki filtrującej po wielu polach. Dzięki powyższym rozwiązaniom każdy kontrahent będzie mógł szybko i precyzyjnie wybrać tylko te produkty, które są mu potrzebne.

Kolejną udogodnieniem jest przejrzysty i nowoczesny interfejs „z pływającym menu” – jego design wyróżnia się na tle branżowej konkurencji. Zastosowanie wideo w tle oraz stonowanej kolorystyki w postaci bieli, szarości i mięty sprawia, że konsumpcja contentu jest dla użytkownika czystą przyjemnością. Duża w tym zasługa dobrze wykonanej grafiki i sesji zdjęciowej Inwałd, animacji, ciekawych treści webwriterskich oraz przestrzegania zasad UI/UX. Oczywiście nie zapomniano o responsywności witryny (RWD), która automatycznie dopasuje się do ekranów urządzeń mobilnych.

Strona zawiera łatwy w obsłudze i funkcjonalny formularz kontaktowy oraz integrację z Google Maps i możliwość błyskawicznego kontaktu live za pośrednictwem aplikacji FB Messenger. Zadbaliśmy też o lepszy wizerunek, tworząc profesjonalny spot reklamowy Inwałd.

Referencje

Naszym zleceniem dla Agencji Interaktywnej PROADAX było zbudowanie nowego serwisu internetowego. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie z racji specyfiki branży i produktu. Agencja w ramach współpracy na potrzeby serwisu wykonała sesje zdjęciową, a także nakręciliśmy wspólnie spot reklamowy. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni profesjonalną i kompleksową obsługą. Kreatywność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają Proadax. Począwszy od prac graficznych przez programowanie, wdrożenie, aż po szkolenie z obsługi serwisu współprace cechował bardzo dobry i szybki kontakt z zespołem. Kolejnym atrybutem firmy jest umiejętność słuchania i orientacja na rzeczywiste potrzeby zamawiającego. Nasze zlecenie zostało zrealizowane w 100% zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To nie koniec wspólnych działań. Zdecydowanie polecam Agencje Proadax! To solidny i twórczy Partner dla Waszych projektów reklamowych.

Rafał Mrowiec

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.