AM Butique

Rynek, który rozwija się niezależnie od okoliczności to jego wysokość e-commerce. Era zakupów cyfrowych zagościła w Polsce na dobre, dlatego kolejne sklepy internetowe Spytkowice powstają w Dolinie Karpia. Jednym z nich jest AM boutique dla Klientki ze Spytkowic, która zajmuje się sprzedażą modnych ubrań i akcesoriów dla pań. Cel realizacji był jeden – opracowanie prostego w obsłudze i administracji e-sklepu na popularnej platformie WooCommerce o przejrzystej i pozytywnie nastrajającej grafice oraz dobrej funkcjonalności

Tworzenie sklepów online to nasza pasja, dlatego wdrożyliśmy kilka nowinek, które sprawią, że użytkowniczki serwisu będą mogły szybko i przyjemnie nabyć wymarzone ubrania z najnowszej kolekcji. Bardzo dobrze pokazuje to wielka grafika na stronie głównej. E-butik nie przytłacza, bowiem graficy zadbali o przejrzysty i jasny layout, dzięki czemu każda grupa produktowa oraz nowości i wyprzedaże są dobrze widoczne.

Co więcej, płynne wyszukiwanie produktów umożliwia technologia AJAX, dając dynamiczne szukanie bez klikania i czekania. Po wpisaniu nawet części frazy, od razu wyświetlają się nazwy sugerowanych produktów wraz z miniaturką i ceną. Katalog produktów został tak opracowany, aby klient butiku mógł zrobić podgląd, wybór rozmiaru, a nawet zakup wybranego produktu bez potrzeby klikania w podstronę. Edycja koszyka działa w ten sam sposób, wyświetlając się w postaci okna po prawej stronie. To ułatwienie oszczędzające czas i nerwy. Ponadto, w katalogu dodano opcję filtrowania po cenie, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Proces transakcji został skrócony do minimum za sprawą łatwych do wypełnienia i zrozumiałych dla każdego formularzy.

 

Kwestię ergonomii oraz UI/UX rozwiązano przez zastosowanie standardu RWD (optymalizacja pod urządzenia mobilne), „pływającego menu” czy przydatnego back to the top button. To nie wszystko, ponieważ zadbano też o nawiązywanie i interakcję z użytkownikami, dodając moduł zapisu do newslettera czy widgetu pozwalającego na udostępnianie znajomym ulubionego produktu w social mediach, tj. FB, Twitter, Pinterest, LinkedIn i Telegram. Uzupełnieniem jest integracja e-butiku z fanpejdżem na FB/Insta. Z kolei zakładkę kontaktową wzbogacono o funkcjonalny formularz kontaktowy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.