Alpro Tech

Odpowiedni projekt graficzny to nie tylko kwestia spójności z charakterem prowadzonej przez firmę działalności, to również możliwość wyróżnienia się wśród konkurencji.

Stronę Alpro Tech zaprojektowaliśmy tak, aby nie tylko spełniała te cele, ale była również prosta w użyciu i przyjazna użytkownikowi.

Unikalny design dopełniliśmy optymalną funkcjonalnością, dopasowaną do potrzeb Przedsiębiorstwa. Dobra organizacja elementów na poziomie oferty porządkuje kategorie dzięki zastosowaniu czytelnych i łatwo dostępnych boxów, z których użytkownik jest przekierowany na wybraną podstronę. Efektem takiej organizacji jest porządek i przejrzystość w prezentacji usług, jak również łatwy dostęp do informacji, których poszukuje użytkownik.

 

 

 

Nowoczesną stronę Alpro Tech wzbogaciliśmy także o zdjęcia realizacji prezentowane w Google Maps oraz moduł aktualności, który umożliwia dodawanie newsów, ich przeglądanie lub usuwanie. W prosty i wygodny sposób można dzięki temu informować klientów o nowościach, zmianach, wydarzeniach w firmie.

Referencje

Pragniemy udzielić referencji firmie PROADAX za profesjonalne podejście i solidnie przygotowaną stronę internetową, wykonana usługa odznaczyła się odpowiednim przygotowaniem i zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem doradczym ze stronu Pana Adama który wykazała się dużą wyrozumiałością dla klienta, elastycznością i profesjonalizmem, szybką terminowością realizacji powierzonych zadań oraz spełnieniem oczekiwań klienta. Firma PROADAX wykazała się należytą starannością, terminowością oraz rzetelną współpracą, za którą bardzo dziękujemy.

Panie ADAMIE 100% polecenia!

 

Maciej Całus

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.