Agro Bis

Podobnie jak nasz klient Agro-Bis, staramy się zawsze odpowiadać na potrzeby zleceniodawców.

Projektując strony, wprowadzamy takie udogodnienia i funkcjonalności, które mają za zadanie ułatwić pracę naszych klientów, a także pokazać ich witryny z jak najlepszej strony.  Nie inaczej było i tym razem.

Nasze prace rozpoczęliśmy od przygotowania spotu wideo, będącego filmową wizytówką firmy, a zarazem elementem dynamizującym samą witrynę. Dodatkowo wykonaliśmy sesję fotograficzną ukazującą zarówno pracowników i pomieszczenia firmy, jak i produkty oferowane przez Agro-Bis.

Dzięki tym zabiegom powstała nowoczesna witryna, która wzbogaca strony internetowe Mielec. Funkcjonalnością, na której zależało klientowi, było dodanie zakładki aktualności. Dzięki łatwemu w obsłudze panelowi administracyjnemu (CMS), klient bez większego problemu będzie mógł nim zarządzać i dodawać kolejne firmowe newsy. Na prośbę klienta serwis zintegrowaliśmy również z firmowymi profilami social mediowymi.

 

Ponieważ Agro-Bis to producent części do maszyn rolniczych i akcesoriów rolniczych, zarekomendowaliśmy połączenie witryny ze sklepem internetowym. To idealne rozwiązanie dla firm prowadzących swoje działania i promujących produkty w Internecie. Co więcej, pozwala ono na szybkie dotarcie kupujących do oferty, a firmie na realizację założonych celów sprzedażowych.

Referencje

Wszystko na 5. Polecamy!

Agro Bis

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  10

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.