Sprawdzony Hosting

Decydując się na stronę internetową, trafisz na pojęcia takie jak domena, hosting czy certyfikat SSL. Te usługi potrzebne są, aby strona www, była dostępna w sieci.

Co to jest hosting WWW?

Hosting to wydzielona przestrzeń na serwerze, na której umieszczony jest kod strony www i wszystkie treści, które się na niej znajdują.

Hosting może służyć również do utrzymywania firmowej poczty e-mail.

hosting, usługi hostingowe

Domena, certyfikat SSL

Domena to adres internetowy, składający się z Twojej nazwy oraz rozszerzenia (np. “.pl”, “.com.pl” itd). Certyfikat SSL umożliwia nawiązanie bezpiecznego połączenia między odwiedzającym a Twoją stroną internetową.

Czy możesz liczyć na pomoc?

Pewne kwestie związane z obsługą konta hostingowego mogą być dla Ciebie trudne lub niejasne, zwłaszcza na początku. Możesz potrzebować wsparcia w początkowej konfiguracji serwera, zmianie ustawień lub wytłumaczenia w zrozumiały i przystępny sposób zagadnień związanych z działaniem usługi.

Współpracujemy ze sprawdzonym dostawcą hostingu (kliknij TUTAJ), z którym razem zapewnimy Ci pomocny i kompetentny support.

 

 

20% rabatu na hosting

Skorzystaj z naszego kodu rabatowego, który obniża cenę hostingu w pierwszym roku o 20% Korzystam ze zniżki

Co mówią o nas klienci

Jacek Kurzakvillakrolewiec.pl

Współpraca z agencją Proadax przebiegała wzorcowo, wszystkie pomysły zostały zrealizowane, a nawet wykraczały poza określone ramy, za co dodałbym szóstą gwiazdkę. Szybka – profesjonalna obsługa. Dziękuję panu Adamowi.

Rafał Mrowiecan-kom.pl

Naszym zleceniem dla Agencji Interaktywnej PROADAX było zbudowanie nowego serwisu internetowego. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie z racji specyfiki branży i produktu. Agencja w ramach współpracy na potrzeby serwisu wykonała sesje zdjęciową, a także nakręciliśmy wspólnie spot reklamowy. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni profesjonalną i kompleksową obsługą. Kreatywność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają Proadax. Począwszy od prac graficznych przez programowanie, wdrożenie, aż po szkolenie z obsługi serwisu współprace cechował bardzo dobry i szybki kontakt z zespołem. Kolejnym atrybutem firmy jest umiejętność słuchania i orientacja na rzeczywiste potrzeby zamawiającego. Nasze zlecenie zostało zrealizowane w 100% zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To nie koniec wspólnych działań.Zdecydowanie polecam Agencje Proadax! To solidny i twórczy Partner dla Waszych projektów reklamowych.

Forest Camp
Natalia Malinkiewiczdomkizator.com.pl

Rewelacyjna Usługa Reklamowa.Polecamy Firmę Proadax w 100%. Świetna współpraca. Bardzo dobry kontakt z obsługą o każdej porze. Zdjęcia, filmy, wszystkie materiały z sesji perfekcyjnie wykonane. Pełen profesjonalizm i doświadczenie właściciela i współpracowników widoczny jest na naszym profilu Forest Camp Zator. Cena za wykonaną usługę bardzo niska w porównaniu do osiągniętego efektu. Wszystkie materiały wykonane dla nas spełniają wszelkie oczekiwania. Estetyka i oryginalność. Rewelacja. Firma godna polecenia

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.