Spoty reklamowe, wideo marketing

Misją naszej firmy jest pokazać Ci, jak wykorzystać materiały video w celu promocji Twojej firmy. Nadszedł czas, byś uwolnił siłę tkwiącą w dobrze zrealizowanych filmach, na swoją korzyść. To moment, by stworzyć przemyślane, chwytające za serce produkcje, które wniosą Twoją relację z klientem na nowy, znacznie bliższy poziom.

Nowoczesny charakter strony www!

Materiały wideo obecnie królują w Internecie. To najlepszy format treści. Jest on znacznie bardziej interesujący niż standardowy tekst. To właśnie krótkie filmy nadają nowoczesnego charakteru strony www czy e-sklepu.

Nagrywamy wideo – od czego zaczynamy?

Najpierw wymyślamy konkretną strategię (inne wideo umieścimy na stronach www, a inne na Facebook’u i Instagram’ie). Możesz dostarczyć nam już wcześniej nagrany materiał do zmontowania lub to my wykonamy nagrywki. Dodamy muzykę i animacje. Posiadamy również zespół lektorów.

Jak działamy?

Tworzymy zarówno krótkie, jak i długie spoty reklamowe, teledyski, czy filmy pokazujące firmę oraz zespół. Dostarczamy profesjonalnie zmontowany materiał, który wykorzystasz na eventach, spotkaniach biznesowych, internecie lub social media.

Kilka z naszych ostatnich realizacji znajdziesz w zakładce Realizacje.

 

Gotowy?

Nagrywki za 3..2.. 1 START! Zadzwoń

Co mówią o nas klienci

Agnieszka Batekbatekhome.pl

Świetna agencja!!
Potrzebowałam kogoś, kto zajmie się wizerunkiem mojej firmy i bardzo dobrze trafiłam.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi, profesjonalne podejście do tematu i realizacji.
A Pan Adam bardzo sympatyczny człowiek, baaardzo cierpliwy 🙂 umiejący słuchać i potrafiący umiejętnie dopasować szereg możliwości do potrzeb klienta. Co niewątpliwie jest kluczem do efektywnej współpracy. Jednym słowem Fachowy personel na 5+
Polecam

Rafał Mrowiecan-kom.pl

Naszym zleceniem dla Agencji Interaktywnej PROADAX było zbudowanie nowego serwisu internetowego. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie z racji specyfiki branży i produktu. Agencja w ramach współpracy na potrzeby serwisu wykonała sesje zdjęciową, a także nakręciliśmy wspólnie spot reklamowy. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni profesjonalną i kompleksową obsługą. Kreatywność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają Proadax. Począwszy od prac graficznych przez programowanie, wdrożenie, aż po szkolenie z obsługi serwisu współprace cechował bardzo dobry i szybki kontakt z zespołem. Kolejnym atrybutem firmy jest umiejętność słuchania i orientacja na rzeczywiste potrzeby zamawiającego. Nasze zlecenie zostało zrealizowane w 100% zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To nie koniec wspólnych działań.Zdecydowanie polecam Agencje Proadax! To solidny i twórczy Partner dla Waszych projektów reklamowych.

Iwona Matlawislanoclegi.eu

Proadax to fantastyczna agencja reklamowa tworzy profesjonalne strony internetowe. Świetna i rzeczowa obsługa. Polecam wszystkim

Profesjonalna i szybka obsługa. Bardzo dobry kontakt z klientem. Doradztwo, terminowość, rzetelność i duża wiedza – to atuty p.Adama godne polecenia.

 

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.