Sesje Fotograficzne

Nic tak nie przykuwa uwagę użytkownika jak dobre jakościowo fotografie. Zdjęcia to ważny element w budowaniu firmy. To one robią robotę, niezależnie czym się zajmujesz.

Fotografie to 80% dobrze wyglądającej strony www czy sklepu internetowego.

Zadbaj o profesjonalne zdjęcia

Twój wizerunek w Sieci ma duży wpływ na ocenę klientów i kontrahentów. Możesz postawić na zdęcia zespołu, produktów czy wizualizację oferowanych usług.

 

sesje fotograficzne zator, zdjęcia zator, fotografie zator, zdjęcia produktów, zdjęcia osób, zdjęcia biznesowe zator
sesje fotograficzne dronem, dron zator, dron kraków, dron wadowice

Klienci kupują oczami

Wykonujemy wszelkiego rodzaju fotografie: produktowe, wizerunkowe, wnętrz i samochodów. Dodatkowo latamy dronem (mamy wszystkie niezbędne pozwolenia).

Zajmiemy się najmniejszym szczegółem

Zwracamy ogromną uwagę na detale. Nasi fotografowie zawsze dbają o doskonałe ustawienie oświetlenia, dobranie jak najlepszego sprzętu do sytuacji i stworzenie prawidłowej kompozycji. Wykonane zdjęcia możesz użyć na:

  • stronie /e-sklepie;
  • materiałach reklamowych;
  • grafikach na social media
  • i wielu innych.

TUTAJ znajdziesz kilka z naszych ostatnich realizacji.

Co mówią o nas klienci

Beata Celej

Wiedza, doświadczenie, szerokie spektrum działania, odpowiednie podejście do klienta oraz indywidualne skomasowane działania pozwalające sprostać wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających – składają się na wysoki PROFESJONALIZM firmy Proadax. Dziękuje za wysoki standard realizacji-tego oczekiwałam.

Agnieszka Batekbatekhome.pl

Świetna agencja!!
Potrzebowałam kogoś, kto zajmie się wizerunkiem mojej firmy i bardzo dobrze trafiłam.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi, profesjonalne podejście do tematu i realizacji.
A Pan Adam bardzo sympatyczny człowiek, baaardzo cierpliwy 🙂 umiejący słuchać i potrafiący umiejętnie dopasować szereg możliwości do potrzeb klienta. Co niewątpliwie jest kluczem do efektywnej współpracy. Jednym słowem Fachowy personel na 5+
Polecam

Firma Proadax była odpowiedzialna za projekt , stworzenie i wdrożenie naszej nowej strony internetowej. Pragniemy podkreślić, że współpraca przebiegała wzorowo a wszelkie nasze sugestie zostały uwzględnione. Pragniemy podziękować całemu zespołowi za cenne wskazówki i uwagi. W szczególności dziękujemy Panu Szymonowi za niezwykle trafne projekty graficzne oraz Panu Adamowi za sprawną komunikację i czujne oko. Zapewne będziemy mieli przyjemność współpracować podczas innych naszych projektów. Tak trzymać, Panowie 🙂

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.