Prowadzenie social mediów

Prowadzimy profile na Facebooku i Instagramie. Dbamy o teksty, grafiki i relacje. Publikujemy spójne ze sobą treści dostosowane do danej grupy docelowej.

Kreatywnie, profesjonalnie i skutecznie

Tworzymy zróżnicowane treściedukujące, angażujące, zmniejszające dystans by zyskać jak najszersze zasięgi. „Lekkie pióro” copywritera i dopasowane kreacje graficzne przyciągną obserwujących, którzy z czasem mogą przekształcić się w kupujących.

Fanpage to fantastyczne miejsce do dzielenia się nowościami, organizowania konkursów oraz budowania społeczności świadomych i zaangażowanych konsumentów.

prowadzenie social media agencja reklamowa, agencja interaktywna, prowadzenie facebooka, prowadzenie instagrama
prowadzenie social media agencja reklamowa, agencja interaktywna, prowadzenie facebooka, prowadzenie instagrama

26 milionów okazji

Nikła obecność  lub – co gorsza – nieobecność marki w mediach społecznościowych przekreśla szanse Twojego biznesu na dotarcie do blisko 26 mln Polaków! Tak, ponad 68% populacji naszego kraju korzysta z tej formy rozrywki regularnie. Całkiem sporo, prawda?

Daj się znaleźć!

Jeśli cierpisz na permanentny brak czasu lub po prostu nie czujesz się dobrze w prowadzeniu social media – zgłoś się do nas!  Twoja strona biznesowa w mediach społecznościowych zyska 4-6 postów miesięcznie, to 1-2 wpisy na tydzień. Profil firmy zacznie prezentować wartościowy content. Zdobędziesz pozycję eksperta w swojej branży. Przyciągniesz tym nowych odbiorców, zbudujesz mocne relacje z obecnymi klientami, a z czasem uzyskasz lepsze wyniki konwersji.

Nie wiesz, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy? Porozmiawiajmy
prowadzenie social media, posty na Facebook

Co mówią o nas klienci

Iwona Matlawislanoclegi.eu

Proadax to fantastyczna agencja reklamowa tworzy profesjonalne strony internetowe. Świetna i rzeczowa obsługa. Polecam wszystkim

Profesjonalna i szybka obsługa. Bardzo dobry kontakt z klientem. Doradztwo, terminowość, rzetelność i duża wiedza – to atuty p.Adama godne polecenia.

 

Tomasz Motylewskispawanie.com

Firma Proadax w sposób bardzo sumienny wykonuje wszelkie zlecenia. Klient informowany jest na bieżąco o przebiegu prac oraz ich planowanym zakończeniu. Posiada wszelką niezbędna wiedzę która gwarantuje realizację najbardziej złożonych projektów. Dodam iż zlecaliśmy dodatkowo projekty graficzne z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecamy firmę PROADAX !!!

Jacek Kurzakvillakrolewiec.pl

Współpraca z agencją Proadax przebiegała wzorcowo, wszystkie pomysły zostały zrealizowane, a nawet wykraczały poza określone ramy, za co dodałbym szóstą gwiazdkę. Szybka – profesjonalna obsługa. Dziękuję panu Adamowi.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.