Projekty graficzne

Oprawa graficzna to ważny aspekt w budowaniu firmy. Spójność między stroną internetową/ e-sklepem, materiałami reklamowymi (ulotki, wizytówki, plakaty etc.) i grafikami na social media to istotna sprawa.

Projekty graficzne dlaczego są ważne?

Klienci kupują produkty czy usługi oczami. Dane kolory, konkretne elementy
– to z nimi prędzej lub później będziesz kojarzony.

Dlatego tak kluczowe jest to, aby każdy projekt graficzny był przemyślany, dostosowany do odpowiedniej grupy/branży, posiadał te same składowe, a także wpasowywał się w aktualne trendy.

 

 

Stwórz spójną identyfikację wizualną!

Tworzymy różnego rodzaju grafiki. Od samego początku stawiamy na jakość projektu i jego estetykę. Zajmujemy się identyfikacją wizualną od A do Z. Zaczynając od logo i strony internetowej, kończąc na wizytówkach oraz ulotkach.

Projektujemy materiały pod strony www, a także pod druk (inne wytyczne).

Wykonujemy projekty graficzne:

  • logo;
  • stron, sklepów i portali internetowych;
  • grafik na social media (szablony do postów, zdjęcia w tle, profilowe etc.);
  • wszelkich materiałów reklamowych (wizytówki, ulotki, banery, teczki, plakaty itd.);
  • infografik.

Wszystkie przygotowane przez nas projekty graficzne, również drukujemy. 

Poniżej znajdziesz przykład jednej z naszych realizacji, w której zadbaliśmy o pełną identyfikację.

Nasze portfolio

Ostatnie realizacje

Co mówią o nas klienci

Iwona Matlawislanoclegi.eu

Proadax to fantastyczna agencja reklamowa tworzy profesjonalne strony internetowe. Świetna i rzeczowa obsługa. Polecam wszystkim

Profesjonalna i szybka obsługa. Bardzo dobry kontakt z klientem. Doradztwo, terminowość, rzetelność i duża wiedza – to atuty p.Adama godne polecenia.

 

Jacek Kurzakvillakrolewiec.pl

Współpraca z agencją Proadax przebiegała wzorcowo, wszystkie pomysły zostały zrealizowane, a nawet wykraczały poza określone ramy, za co dodałbym szóstą gwiazdkę. Szybka – profesjonalna obsługa. Dziękuję panu Adamowi.

Forest Camp
Natalia Malinkiewiczdomkizator.com.pl

Rewelacyjna Usługa Reklamowa.Polecamy Firmę Proadax w 100%. Świetna współpraca. Bardzo dobry kontakt z obsługą o każdej porze. Zdjęcia, filmy, wszystkie materiały z sesji perfekcyjnie wykonane. Pełen profesjonalizm i doświadczenie właściciela i współpracowników widoczny jest na naszym profilu Forest Camp Zator. Cena za wykonaną usługę bardzo niska w porównaniu do osiągniętego efektu. Wszystkie materiały wykonane dla nas spełniają wszelkie oczekiwania. Estetyka i oryginalność. Rewelacja. Firma godna polecenia

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.